Home FOTO GALERİ MEKÜDER’İN ISTANBUL MÜZE GEZİSİ

MEKÜDER’İN ISTANBUL MÜZE GEZİSİ

- Guncellenme Tarihi: 4 Mayıs 2017 15:01
3 min read
MEKÜDER’İN ISTANBUL MÜZE GEZİSİ için yorumlar kapalı
0

MEKÜDER(MUDANYA EĞİTİM VE KÜLTÜRÜ DESTEKLEME DERNEĞİ)’İN ORGANİZESİNDE, 3 MAYIS 2017 GÜNÜ, MUDANYA’DAKİ  5 ORTAOKULDAN 42 ÖĞRENCİ ,5 REHBER ÖĞRETMEN VE 9 DERNEK ÜYESİ ‘’KÜLTÜR MİRASIMIZ MÜZELER’’GEZİ ETKİNLİĞİ PROJESİNCE,  HARBİYE ASKERİ MÜZESİ İLE BÜNYESİNDE YENİ AÇILAN ÖZEL ‘’MİLLİ MÜCADELE,YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!’’ SERGİSİ  VE BEŞİKTAŞ’TAKİ DENİZ MÜZESİ GÜNÜ BİRLİK ZİYARET EDİLMİŞTİR.

    ÇOCUKLARIMIZA MİLLİ KÜLTÜREL DEĞERLER,TARİHİMİZİN DERİNLİĞİ , ÜLKE VE TÜRK MİLLETİ İÇİN VERİLEN MÜCADELE ÇABALARI MÜZE REHBERLERİNCE ANLATILMIŞ,TÜRK MİLLETİNİN SANAT VE BİLGİYE  VERDİĞİ ÖNEM ÖZELLİKLE İFADE EDİLMİŞTİR.

    HARBİYE ASKERİ MÜZESİNDE ULUSLAR ARASI ÜNE SAHİP ASKERİ MEHTER TAKIMININ,GÖRKEMLİ MEHTARAN SUNUMU GURURLA İZLENMİŞTİR.

    MUDANYA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN PROJEYE DESTEK VERMESİYLE BAŞLANMIŞ,GENELKURMAY ATASE DAİRE BAŞKANLIĞINCA ADI GEÇEN  MÜZELERLE İRTİBATA GEÇİLEREK UYGUN ZAMAN VE ORTAM SAĞLANMIS,BURULAŞ  DESTEĞİYLE ÖĞRENCİLERE  İSTANBUL’AGÜNÜ BİRLİK ÜCRETSİZ  ULAŞIM SAĞLANMIŞTIR.

    SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NIN GÖNÜLLÜ KATKI VE DESTEKLERİYLE ÖĞRENCİLERİMİZE İSTANBUL İÇİ ULAŞIM SAĞLANMIŞ VE AYRICA ÖĞLE YEMEKLERİ TARAFLARINCA İKRAM OLARAK SUNULMUŞTUR.

    SON DERECE VERİMLİ VE YARARLI OLDUĞUNU DEĞERLENDİRDİĞİMİZ ,AMACINA ULAŞTIĞINA EMİN  OLDUĞUMUZ ,BU GEZİYE KATKISI OLAN GNKUR.ATASE D.BŞK.LIĞINA,BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BURULAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE VE SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞINA EN İÇTENTEŞEKKÜRLERİMİZİ VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.4.5.2017

ASLI NİL KARAGÖZ

E.ÖĞRETMEN

MEKÜDER BAŞKANI

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa, Su Altyapı Teknolojileriyle Türkiye’ye Örnek

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BUSKİ’ye bağlı faaliyet gösteren Veri Tabanlı …