Home FOTO GALERİ ONUR MARKET’TEN YATIRIM SEFERBERLİĞİ…

ONUR MARKET’TEN YATIRIM SEFERBERLİĞİ…

- Guncellenme Tarihi: 27 Nisan 2017 13:27
7 min read
ONUR MARKET’TEN YATIRIM SEFERBERLİĞİ… için yorumlar kapalı
0

ONUR MARKET’TEN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE +1000 DESTEK…

BURSA –  Son dönemde gerçekleştirdiği atılımlarla perakende sektörünün en büyük 8. markası olan Onur Market, yatırım seferberliğine tüm hızıyla devam ediyor. Geçen yıl, yerel perakende markası Şaypa’yı satın alarak, sektörde dikkatleri üzerine çeken Onur Market, Erikli Maxima Şubesi’nin açılışını Bursa protokolünün katılımıyla gerçekleştirdi.

Vatandaşların da yoğun ilgisiyle düzenlenen açılış törenine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, AK Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Alpaslan Yıldız ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı.

Açılışta konuşan ve 37 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, bugün 6 ilde 156 mağaza ve 5 bin kişilik bir kadro ile Türkiye ekonomisine katma değer sağladıklarını dile getirdi.

Temel prensiplerinin “Alışverişte Onur Sözü” sloganının hakkını tam anlamıyla vermek olduğunu söyleyen Özen, “Bizi biz yapan ‘Onur Sözlerimiz’ var. Hizmette, lezzette, kalitede, fiyatta ve tazelikte ‘Onur Sözümüz’ var. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların yüzünde tebessüm oluşturmak, bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak için organizasyon yapımızı da genişletiyoruz” şeklinde konuştu.

Hedef ilk 5…

Türkiye’nin en büyük 8’inci gıda perakendecisi olduklarının altını da çizen Ekrem Özen, “Hedefimiz 2023 yılında ülkemizin en büyük ilk 5 gıda perakendecisi arasına girmektir. Bu doğrultuda amacımız ülke ekonomimize ve bulunduğumuz bölgelere daha fazla katma değer sağlamaktır” diye konuştu.

Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olarak, yatırım seferberliği içinde olduklarını, Onur Market’in büyümesinin ekonomiye istihdam, vergi ve çeşitli alanlarda katma değer olarak yansıdığını ifade eden Özen, “Türkiye’nin gelişmesi ve büyümesi için herkese görevler düşüyor. Biz de Onur Market olarak, sorumluluğumuzun bilinciyle yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan istihdam seferberliğine de +1000 kişi ile destek vereceğiz” dedi.

“Onur Market;  Bir geldi, pir geldi”

“Onur Market, Bursa’ya bir geldi, pir geldi” diyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “70 ayrı noktada Bursalı vatandaşlarımıza hizmet etmek için şehrimize gelen Özen Grup’a hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

Onur Market’in Bursa perakende sektörüne değer katacağını da dile getiren Başkan Altepe, Bursa’nın yatırım merkezi haline geldiğini ve her geçen gün daha fazla markanın Bursa’yı tercih ettiğini söyledi. Altepe, “Büyüyen ve gelişen bir Bursa var. Her geçen gün daha da güçlenen şehrimiz, yatırımları çekmeyi sürdürüyor. Ben bu noktada Bursa’ya yatırım yapan firmaların doğru bir tercih yaptığını düşünüyor, hepsine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Önemli bir kazanç…

Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın ise, günümüzde markalaşmanın büyük önem taşıdığını ifade ederek, Onur Market gibi ulusal çapta bir markanın Bursa’da olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi. Aydın, “Onur Market’in böyle kapsamlı bir mağazayı açması ilçemiz açısından önemli bir kazançtır” şeklinde konuştu.

Öte yandan dualar eşliğinde kesilen kurdelenin ardından Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen, konuklara Erikli Maxima Mağazası’nı gezdirdi.  

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…