Home FOTO GALERİ İMSİAD BAŞKANI ADİL GÖKÇADIR, GAYRİMENKUL VE İNŞAAT FUARLARINI DEĞERLENDİRDİ…

İMSİAD BAŞKANI ADİL GÖKÇADIR, GAYRİMENKUL VE İNŞAAT FUARLARINI DEĞERLENDİRDİ…

- Guncellenme Tarihi: 26 Nisan 2017 14:40
5 min read
İMSİAD BAŞKANI ADİL GÖKÇADIR, GAYRİMENKUL VE İNŞAAT FUARLARINI DEĞERLENDİRDİ… için yorumlar kapalı
0

GÖKÇADIR: FUAR, İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN GÖVDE GÖSTERİSİNE SAHNE OLDU…

  • GÖKÇADIR: 2018’DE ÇOK FARKLI VE GÜÇLÜ BİR FUAR İÇİN ŞİMDİDEN HAZIRLIKLARA BAŞLADIK…

Önceki gün sona eren Bursa İnşaat ve Rising City Gayrimenkul Fuarı’nı değerlendiren İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, “Gayrimenkul ve inşaat sektör temsilcilerinin gövde gösterisine sahne olan fuara, yerli ve yabancı yatırımcılar ile birlikte vatandaşlarımızın da yoğun katılımı, ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir. 2018’deki fuarı iple çekiyoruz,  çok farklı ve çok daha güçlü bir  fuar için, şimdiden çalışmalara başladık” dedi.

BURSA – Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) evsahipliği ile TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. organizatörlüğünde, İMSİAD, BURTİMDER ve BEMO’nun katkılarıyla eş zamanlı olarak düzenlenen ve 30 ülkeden 52 bin 225 kişinin ziyaret ettiği Bursa İnşaat ve Rising City Gayrimenkul Fuarı sona erdi.  

İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, 19-23 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarla ilgili değerlendirmede bulundu.

Oldukça verimli bir fuarı geride bıraktıklarını ifade eden İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, “Türkiye’nin lokomotif sektörü olan ve gün geçtikçe büyüyüp gelişen inşaat sektörünün kalbi bu fuarda attı. Ülkemizin ve kentimizin geleceğe dönük hedeflerine ulaşmasında fuarların çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bursa İnşaat ve Rising City Gayrimenkul Fuarı da ülkenin gelişen sektörlerinin başında gelen inşaat ve gayrimenkul sektörünün ivme kazanmasına büyük katkı sağladı. Eş zamanlı düzenlenen bu fuarlarda sektör temsilcilerimiz, nitelikli projelerini görkemli stantlarında yerli ve yabancı yatırımcıyla birlikte vatandaşlarımıza sundular. Fuar boyunca ziyaret ettiğimiz katılımcıların memnuniyetlerini dile getirmeleri bizler adına çok güzeldi. Şimdiden olumlu geri dönüşler almaya başladık” diye konuştu.

“BURSA’NIN MARKA FUARLARA İHTİYACI VAR”

Türkiye için önemli bir kent olan Bursa’nın böyle uluslararası standartlarda markalaşmayı başarmış fuarlara ihtiyacı olduğunu söyleyen Gökçadır, şunları söyledi: “İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı her yıl bir öncekine oranla gelişen ve büyüyen bir fuar haline geldi. Yabancı yatırımcının en çok ilgi gösterdiği şehirlerin başında gelen Bursamıza bu fuarlar çok yakışıyor. Fuarlar sayesinde alım heyetlerinin gelmesi, turizm konaklama ve yatırım anlamında da şehre ve ülkeye büyük katkı sunuyor. Dolayısıyla bizler bu bilinçle önümüzdeki fuarın hazırlıklarına şimdiden başladık.” 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi 350 Dekarlık Alanda Tarımsal Üretim Yapıyor

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, kentteki tarımsal kalkınma hedefleri doğrultusunda …