Home FOTO GALERİ Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor

Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor

3 min read
Maksempınar’da yüzler Nilüfer ile gülüyor için yorumlar kapalı
0

“Başkan Burada” projesi kapsamında makamını Maksempınar Mahallesi’ne taşıyan Başkan Mustafa Bozbey, kırsal mahallelerin sorunlarını gidermek için gerekeni yaptıklarını söyledi. 

 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Başkan Burada” projesi kapsamında makamını bu hafta Maksempınar Mahallesi’ne taşıdı. Mahalle halkıyla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Bozbey, Mahalle Muhtarı Mehmet Eren ile de karavandaki makamında  görüştü. Muhtar Eren Başkan Bozbey’e, mahalleye yapılan hizmetler için teşekkür etti. Nilüfer Belediyesi’nin Maksempınar’ı da gülümsettiğini ifade eden Eren, meydan düzenlemesi ve sosyal alan eksikleri olduğunu dile getirdi.

Kırsal mahallelerin sorunlarını en aza indirmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Bozbey, Maksempınar’ın sorunlarını büyük ölçüde çözdüklerini ifade etti. Maksempınar’da meydan düzenlemesi ve Mahalle İletişim Merkezi yapmak istediklerini ifade eden Bozbey, imarla ilgili yerleşik alan genişleme sıkıntısını Büyükşehir Belediyesi’nin çözmesi gerektiğini vurguladı. Kırsal mahallelerin tamamının bu sorunla karşılaştığını ifade eden Bozbey, Büyükşehir Belediyesi’ne konuyu ilettiklerini belirtti.

BAŞKAN KOLTUĞU ELİF’İN

Başkan Mustafa Bozbey “Başkan Burada” karavanındaki makamını da 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı nedeniyle Elif Osmancıkoğlu’na devretti. Başkan Bozbey,  röportaj için kendisini karavanda ziyaret eden Kara Mehmet Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Elif Osmancıkoğlu’a Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu bıraktı. Bir süre başkan olan küçük Elif Bozbey’e teşekkür etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İnegöl 5 Engelli Öğrenci İçin Güç Birliği Yapıyor

İnegöl Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ihtiyaç sahibi 5 engelli öğre…