Home FOTO GALERİ LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİYLE GELECEĞİ DE AYDINLATIYOR

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİYLE GELECEĞİ DE AYDINLATIYOR

3 min read
LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİYLE GELECEĞİ DE AYDINLATIYOR için yorumlar kapalı
0

Limak Uludağ Elektrik, Balıkesir Sındırgı’da okuma alışkanlığını geliştirmek için Balıkesir Valiliği’nce yürütülen Eğitim Niteliklerini Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi “Cemre Etkinliği” kapsamında bağışladığı kitaplarla geleceği de aydınlatıyor.

“Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Limak Uludağ Elektrik, verdiği desteklerle sosyal sorumluluk projelerine de katkı sağlıyor. Hizmet bölgesi olan Balıkesir’de Valilik, Sındırgı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliği ile özellikle çocuk yaşlarda okuma alışkanlığının geliştirilmesi için hayata geçirilen BENGİ projesi kapsamında “Cemre Etkinliği”nde proje ortağı olan Limak Uludağ Elektrik, okullara kitap bağışında bulundu.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, yaptığı açıklamada hayatı bir bütün olarak düşündüklerini, enerji alanındaki temel hizmetlerinin yanı sıra toplumsal fayda sağlayan sosyal sorumluluk projelerine de destek verdiklerini söyledi.

 

Hizmet bölgelerinden biri olan Balıkesir Sındırgı’da okul çağındaki çocuklarda okuma alışkanlığını geliştirmek amacıyla hazırlanan projeye kitap bağışında bulunduklarını ifade eden Aytac, “Proje kapsamında okullarda okuma ortamları hazırlanarak, kitap okuma alışkanlığının kazandırılması ve buradan hareketle başarı oranlarının artırılması hedefleniyor. Bu nedenle okul kütüphanelerinin zenginleştirilmesi önemli. Biz de Limak Uludağ Elektrik olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine katkı koymak amacıyla kitap bağışında bulunuyoruz. İyi eğitilmiş her birey, ülkemizin geleceğine de katkı koyacaktır. Böylesine önemli bir projeye destek vermekten onur duyuyoruz. Katkı koyan herkese de teşekkür ederiz” diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İntibak Yasası Çıkarsa Emekli Maaşı 1.200 TL Artacak

Memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam için kasım ve aralık aylarının enflasyon rakamlar…