Home FOTO GALERİ ÇASİAD’DA HALİL İBRAHİM KUZUCU 5. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ.

ÇASİAD’DA HALİL İBRAHİM KUZUCU 5. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ.

- Guncellenme Tarihi: 31 Mart 2017 14:30
3 min read
ÇASİAD’DA HALİL İBRAHİM KUZUCU 5. KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ. için yorumlar kapalı
0

ÇASİAD BAŞKANI KUZUCU: “ISLAH OSB OLMAYA BİR ADIM KALDI”

BURSA – Çalı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇASİAD) yeni hizmet binasında gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeleyen Halil İbrahim Kuzucu 5. kez başkan seçildi.

Divan Başkanlığı’nı Zafer Milli’nin yaptığı Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Başkan Kuzucu, Çalı Sanayi Bölgesi’nin Organize Sanayi Bölgesi olması adına uzun zamandır mesai harcadıklarını söyledi.

Çalı Sanayi Bölgesi’nde ülke ve Bursa ekonomisine değer katan firmaların olduğunu da belirten Halil İbrahim Kuzucu, “Çalı’da faaliyet gösteren sanayiciler aslında çok zor bir sorumluluğun altına giriyor. Zor şartlarda ülkemize ve şehrimize katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Bir yandan altyapı hizmetleri ve bölgedeki iyileştirmeleri yaparken, diğer taraftan da ülkemizin makroekonomik hedeflerine katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Islah OSB sürecinin uzun zamandır devam ettiğini de kaydeden Kuzucu, “Geçtiğimiz dönemlerde bölge sanayicisi için birçok çalışmaya imza attık ancak önümüzde tek bir hedef var. O da Organize Sanayi Bölgesi kimliğini almak. Allah’ın izniyle bu yıl içerisinde bu işi neticelendirmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Halil İbrahim Kuzucu başkanlığındaki ÇASİAD’ın 5. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulları şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu: Halil İbrahim Kuzucu, İrfan Çakmak, Zülfü Acar, Kenan Uslu, Ebubekir Özdemir, Mustafa Yücekaya, Ercan Köse

Denetim Kurulu: Remzi Topuk, İrfan Demirdüzen, Halil Parladı

Haysiyet Divanı: Halil İbrahim Kuzucu, Halil İbrahim Aydoğdu, Mehmet Uslu

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Zeka Oyunları Süper Ligi Başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl ikincisini …