Home FOTO GALERİ HUZUREVİ SAKİNLERİNE KÜKÜRTLÜ LIONS MORALİ

HUZUREVİ SAKİNLERİNE KÜKÜRTLÜ LIONS MORALİ

- Guncellenme Tarihi: 24 Mart 2017 13:45
3 min read
HUZUREVİ SAKİNLERİNE KÜKÜRTLÜ LIONS MORALİ için yorumlar kapalı
0
  • KUKURTLU LIONS YAŞLILAR HAFTASINI KUTLADI

BURSA- Lions 118-K Yönetim Çevresi’nin saygın kulüplerinden Kükürtlü Lions Kulübü, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” için Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde renkli bir etkinliğe imza attı.

Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Hülya Korgavuş ve kulüp üyeleri  “Yaşlılar Haftası”nı Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinleriyle kutladı. Huzur Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, yaşlılar MG Davet Orkestrası TSM Grubu’nun şarkılarıyla gönüllerince eğlendi. Etkinliği Bursa Valisi İzzettin Küçük de ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle yakından ilgilendi.

YAŞLILARIMIZA HİZMET MİNNET BORCUMUZ

Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Hülya Korgavuş da “Yaşlılar Haftası” kapsamında huzurevi sakinlerinin yüzlerini güldürebilmek adına böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini söyledi. Organizasyonda emeği geçen Murat Girici ve ekibine teşekkür eden Korgavuş, “Yaşlılarımıza hizmet etmek onlara olan minnet borcumuzdur. Değerlerimizi bugüne taşıyan başımızın tacı yaşlılarımızın bu özel haftasını kutluyorum” dedi.

Öte yandan etkinlik dolayısıyla Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Hülya Korgavuş, Vali İzzettin Küçük’le birlikte Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Müdürü Şube Müdürü Hüseyin Toprak’a kulüp flaması takdim ederken söyledikleri şarkılarla huzurevi sakinlerini keyifli bir gün yaşatan MG Davet Orkestrası Şefi Murat Girici’yi de plaketle ödüllendirdi. Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Halkla İlişkiler Sorumlusu Seval Baştürk de Korgavuş’a teşekkür belgesi verdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…