Home FOTO GALERİ Mudanya coştu bir kere

Mudanya coştu bir kere

- Guncellenme Tarihi: 22 Mart 2017 13:07
2 min read
Mudanya coştu bir kere için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Kadın Korosu, mart maratonunu Mudanya konseriyle tamamladı. Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde Livaneli şarkıları ve Rumeli ezgileriyle çok keyifli bir gece yaşandı.

 

Mart ayını üst üste verdiği konserlerle adeta büyük bir maraton gibi geçiren Nilüfer Kadın Korosu, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Mudanya Şubesi yararına Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde sahneye çıktı.

İlk bölümde Zülfü Livaneli Şarkılarını seslendiren koronun yarattığı coşku, ikinci bölümdeki Rumeli türküleriyle doruğa çıktı. Rahmiye Alkan ve Seyhan Balkal solist olarak görev yaparken, Rumelili kadın tiplemesiyle Hülya Veziroğlu büyük alkış aldı. Koristlerden oluşan grup “Ramo” oyununu da sergilerken salon coştukça coştu.

Şef. Dr. Aysel Güreli konseri izleyen işadamı Ergun Kağıtçıbaşının yazdığı bir şiiri de seslendirdi. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Mudanya Şube Başkanı Nuray Uzer, övgüler yağdırdıyı koroya Şef Dr. Aysel Gürel’e çiçek vererek teşekkür etti.

Konserden elde edilen gelir, Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin öğrenciler için Atatürk Bursu adı altında verdiği eğitim desteğine kaynak olarak kulanılacak.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…