Anasayfa FOTO GALERİ İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, KÜÇÜKBALIKLI’DA HALKA HİTAP ETTİ…

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, KÜÇÜKBALIKLI’DA HALKA HİTAP ETTİ…

2 min read
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, KÜÇÜKBALIKLI’DA HALKA HİTAP ETTİ… için yorumlar kapalı
467

BURSA – 16 Nisan referandumu öncesi Bursa’da çeşitli temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Küçükbalıklı Mahallesi’nde halka hitap etti.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun halka hitap ettiği nokta mitinginde; AK Parti Bursa Milletvekilleri Bennur Karaburun, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz’ın yanı sıra partililer ve yaklaşık 5 bin vatandaş katıldı.

Gündeme ve 16 Nisan’daki referanduma ilişkin değerlendirmeler yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, daha birçok konuda önemli açıklamayı Küçübalıklı’dan yaptı.

Nokta mitinginin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz da, “Osmangazi’ye yakışır bir şekilde bir nokta mitingi gerçekleştirdik ve Bakanımızı en iyi şekilde ağırladığımızı düşünüyorum. İnşallah Yarın da (Pazar) Başbakanımız Binali Yıldırım’ı en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Engelli Öğrenciler 29 Ekim’i Gökyüzünde Kutladı

İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel 3 …