Home GÜNCEL Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser

Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser

- Guncellenme Tarihi: 6 Aralık 2016 16:40
2 min read
Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser için yorumlar kapalı
0

Şarkıcı Nadide Sultan, Bursa’da Çekirge Devlet Hastanesinin engelli personeline yönelik düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde konser verdi.

Şarkıcı Nadide Sultan, Bursa’da Çekirge Devlet Hastanesinin engelli personeline yönelik düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde konser verdi.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından hastanenin toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Nadide Sultan, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Kamu kurumlarının personel sayısının yüzde 4’ü kadar engelli çalıştırma zorunluluğu bulunduğunu hatırlatan Sultan, “Onların iş buluyor olması ve topluma karışıyor olması çok güzel bir şey. Buna vesile olanlardan Allah razı olsun.” diye konuştu.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Rüstem Aşkın da 15-20 yıl önce hem kamuda hem de özel sektörde engelli vatandaşların iş bulabilme imkanının sınırlı olduğunu anımsatarak, bu sebeple çalışan engellileri gördüğü zaman mutluluk duyduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından Şarkıcı Nadide Sultan konser verdi.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa, Su Altyapı Teknolojileriyle Türkiye’ye Örnek

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BUSKİ’ye bağlı faaliyet gösteren Veri Tabanlı …