Anasayfa GÜNCEL Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser

Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser

2 min read
Bursa’da Nadide Sultan’dan Engellilere Konser için yorumlar kapalı
520

Şarkıcı Nadide Sultan, Bursa’da Çekirge Devlet Hastanesinin engelli personeline yönelik düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde konser verdi.

Şarkıcı Nadide Sultan, Bursa’da Çekirge Devlet Hastanesinin engelli personeline yönelik düzenlenen moral ve motivasyon etkinliğinde konser verdi.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından hastanenin toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Nadide Sultan, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Kamu kurumlarının personel sayısının yüzde 4’ü kadar engelli çalıştırma zorunluluğu bulunduğunu hatırlatan Sultan, “Onların iş buluyor olması ve topluma karışıyor olması çok güzel bir şey. Buna vesile olanlardan Allah razı olsun.” diye konuştu.

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Rüstem Aşkın da 15-20 yıl önce hem kamuda hem de özel sektörde engelli vatandaşların iş bulabilme imkanının sınırlı olduğunu anımsatarak, bu sebeple çalışan engellileri gördüğü zaman mutluluk duyduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından Şarkıcı Nadide Sultan konser verdi.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Askıda Tapletler Öğrencilere Ulaşıyor

Gürsu Belediyesi’nce başlatılan “Askıda Tablet” kampanyası kapsamında temin edilen tabletl…