Home EĞİTİM İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI ALBAYRAK: ÜNİVERSİTELERLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ…

İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI ALBAYRAK: ÜNİVERSİTELERLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ…

- Guncellenme Tarihi: 30 Kasım 2016 12:01
3 min read
İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI ALBAYRAK: ÜNİVERSİTELERLE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ… için yorumlar kapalı
0

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanlığı görevine atanan Doç. Dr. İlker Fatih Kara’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

BTÜ inşaat Mühendisliği Bölümü’nü ziyaret eden İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Mustafa Er, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ayşe Asena Dişbudak ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, akademisyenler ile bir araya geldi.

BTÜ İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. İlker Fatih Kara’ya yeni görevinde başarılar dileyen Yönetim Kurulu üniversite oda işbirliği ile yapılabilecek çalışmaları ele aldı.

“YENİ MESLEKTAŞLARIMIZA BİLGİLERİMİZİ AKTARIYORUZ”

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Albayrak, şube olarak her yıl yaklaşık 200 yeni üye kaydını gerçekleştirdiklerini belirterek, “Artan sayı ile birlikte yeni mezun meslektaşlarımızın eğitimlerine daha çok önem veriyoruz. Üniversitelerde yetişen yeni meslektaşlarımız içinde her zaman işbirliği ve bilgi paylaşımına açığız” dedi.

Albayrak, bu nedenle Kasım ayında ‘Deneyimli Mühendislerden Mesleki Paylaşım Günler’ eğitimi düzenlediklerini hatırlattı.

BTÜ İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. İlker Fatih Kara da öğrencilerin mezun olduklarında iş hayatı konusunda tecrübeli olmalarını istediklerini kaydederek, bunun için son sınıfta yıl boyunca sürecek staj uygulaması getirdiklerini bildirdi. “Öğrencilerin sektör deneyimini sağlayacağız” diyen Doç. Dr. Kara, firmalarla protokol imzalayacaklarını de kaydetti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Minikler suyu bilinçli tüketmeyi öğrendiler

Nilüfer Belediyesi Çamlıca Kreşi ile Burak Berk Kreşi’ndeki çocuklar, 22 Mart Dünya Su Gün…