Anasayfa EKONOMİ BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK…

BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK…

2 min read
BALNET 1 GRUBU ENGELLİ ÖĞRENCİLERE UMUT OLACAK… için yorumlar kapalı
526

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) bünyesinde ciro artırımı, kaynak yaratma ve büyüme için en önemli faktörlerden biri olan ilişki ağını yönetmek ve geliştirmek amacıyla hayata geçen networking ağı BALNET, çalışmalarını periyodik olarak sürdürüyor.

Üyelerin birbirlerini daha yakından tanıyarak işbirliği gerçekleştirmelerine olanak sağlamak için kurulan BALNET sistemi, 2 ayrı grup halinde işleyişine devam ediyor.

1-1Haftalık periyotlarda düzenlenen toplantılarda mevcut ticaretin artması için önerilerini dile getiren BALNET 1 Grubu, bu hafta Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne bağlı olarak hizmet veren NİŞ Kafe’de bir araya geldi. Toplantının açılışında BALNET 1 Grubu Başkanı Özleyiş Ardalı, katılımcılara grubun çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Sisteme yeni dâhil olan üyelerin firmalarıyla ilgili gerçekleştirdikleri tanıtım sunumunun ardından Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ni Müdür Yardımcısı Neslihan Edinçliler ile birlikte gezerek engelli öğrencilerin çalışmalarını atölyelerinde inceleyen BALNET 1 Grubu üyeleri, Nilüfer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkez ile gerçekleştirilebilecek işbirliği ve destek olanaklarını da değerlendirdi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Çöp evden 10 kamyon çöp çıkartıldı

Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Panayır Mahallesi’nde bulunan bir…