Home GÜNCEL TUANA EVLERİNDE TAPU VE ANAHTAR TESLİMİ YAPILDI…

TUANA EVLERİNDE TAPU VE ANAHTAR TESLİMİ YAPILDI…

- Guncellenme Tarihi: 20 Ekim 2016 20:16
6 min read
TUANA EVLERİNDE TAPU VE ANAHTAR TESLİMİ YAPILDI… için yorumlar kapalı
0

Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group’un, ulaşım projeleriyle Bursa’nın cazibe bölgeleri arasına giren İstanbul Caddesi’nde başlattığı Tuana Evleri’nde mülk sahiplerine tapu ve anahtar teslimi yapıldı.

356 daire ve 23 işyerinden oluşan Tuana Evleri projesine 2015 yılının Eylül ayında, yaklaşık 13 ay önce başladıklarını belirten Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, projeyi taahhüt ettikleri bitiş tarihinden 2 ay önce tamamladıklarını belirtti. Tapu ve anahtar teslimi yaptıkları için mutlu olduklarını ifade eden Karaalp “Tuana Evleri projemizi 13 ayda tamamladık. Projenin resmi bitişi tarihi 2016 Aralık olarak ilan etmiştik, ancak bizler özverili çalışma ile bu süreye 2 ay kala projeyi bitirerek oturmaya hazır hale getirdik. Mülk sahiplerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.1

Karaalp: İstanbul Caddesi Maslak gibi olacak…

15 Temmuz darbe girişimine rağmen Alpiş İnşaat olarak bir gün bile işlerini aksatmadıklarını belirten Karaalp, özveriyle çalışarak bunu başardıklarını dile getirdi. Tuana Evleri’nin lokasyonuna da değinen Karaalp, “Biz Alpiş Group olarak Tuana Evleri projesini geliştirirken bu bölgede yaklaşık 100 bin çalışan olduğunu tespit ettik ve potansiyeli belirledik. Ayrıca bize göre her bölgenin her ilçenin kendi içerisinde yeni değerler yaratması gerekiyor. İstanbul Caddesi üzerindeki eski işyerleri dönüşüyor. Hilton Oteli İstanbul Caddesine değer katarken Müftülük, Adliye gibi yeni kamu binalarının bu bölgeye yapılacak olması bu bölgeye hareket katacak. İstanbul Caddesi’nin çehresini değiştirecek tüm bu yatırımlar sonunda ben inanıyorum ki bölge 5 sene sonra İstanbul’un Maslak semti gibi olacaktır. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Recep Altepe ve Osmangazi Belediye Başkanımız sayın Mustafa Dündar’a da teşekkür ediyorum” dedi.

Tuana Evleri’nin 1. Etabında yer alan konutların tamamen satıldığını ifade eden Karaalp, 2.etabın satışlarında da yüzde 70 seviyesine geldiklerini söyledi. Disiplinli ve titiz çalışan satış ekibine ve projeye ilgi gösteren Bursa halkına teşekkür eden Karaalp, “Alpiş Group olarak bundan önceki projelerimizde yarattığımız güvenle Bursa halkı nazarında önemli bir yer edindik. Bizlere inandıkları ve güvendikleri için tüm Bursa halkına teşekkür ediyoruz. Bizler de projemizi erken bitirerek güvenlerine layık olmaya çalıştık” dedi.

Mülk sahipleri de Alpiş ailesinin bir ferdi…

Alpiş Group olarak kaliteden asla ödün vermediklerini belirten Karaalp mülk sahiplerinin de artık Alpiş ailesinin bir ferdi olduğunu vurguladı. Karaalp sözlerini şöyle noktaladı: “Mülk sahiplerimize teşekkür ediyor ve yeni yuvalarında huzurlu ve mutlu bir şekilde oturmalarını diliyoruz. Bizler firma olarak satış sonrası hizmeti de oldukça önemsiyoruz. İlişkilerimizi kesinlikle koparmıyoruz. Artık onları da Alpiş ailesinin birer ferdi olarak kabul ediyoruz.”

Konuşmalar sonrası mülk sahiplerine Alpiş Group YK Başkanı Sertaç Karaalp tarafından anahtar ve tapu teslimi yapıldı.

Tören sonrası basın mensupları ve şirket temsilcileri 1. Etapta yer alan daireleri ve sosyal tesisleri gezdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

3’üncü Geleneksel Erguvan Bayramı Başladı

Yıldırım Belediyesi, Bursa’da baharı müjdeleyen, bereket, huzur ve kardeşliğin sembo…