Home GÜNCEL Havuzlar Kışa Hazır..

Havuzlar Kışa Hazır..

- Guncellenme Tarihi: 18 Ekim 2016 10:48
3 min read
Havuzlar Kışa Hazır.. için yorumlar kapalı
0

4Osmangazi Belediyesi’ne bağlı Demirtaş ve Fatih Yarı Olimpik Yüzme Havuzları, kış sezonuna hazır. Bakım ve temizlik çalışmaları tamamlanan havuzlar, kış döneminde yüzmek ve yüzme öğrenmek isteyen herkese hizmet verecek.

Osmangazi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Demirtaş ve Fatih Yarı Olimpik Yüzme Havuzları, Bursalılara 4 mevsim yüzme imkanı sunuyor. Kış sezonu için bakımları tamamlanan havuzlar, yaz mevsiminde olduğu gibi kış aylarında da yüzmeyi sevenlerin hizmetinde olacak. İki havuzda da kış sezonu için bakım ve temizlik çalışmaları yapıldı. Osmangazi Belediyesi’nin havuzlarında, kış döneminde yüzmek ve yüzme öğrenmek isteyenlere, çeşitli eğitim programları ve serbest programlar düzenlenecek. Her iki havuzda da kış sezonuna özel düzenlenen eğitim programlarıyla, 06-14 yaş ile 14 yaş üzeri yetişkinlere iki ayrı grupta hizmet verilecek. Havuzlarda kış döneminde ev hanımları için de özel programlar hazırlandı. Ev hanımları eğitim ve serbest programlar ile havuzlardan faydalanabilecek.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yüzme sporunun vatandaşlar için lüks olmaktan çıktığını belirterek “Vatandaşlarımızın, yılın 12 ayı yüzme sporundan mahrum kalmamamsı için havuzlarımızı kış dönemine hazır hale getirdik. Hazırlanan özel programlarla, çocuklara, yetişkinlere ve ev hanımlarına yüzme eğitimleri verilecek. Bursalıları yazın olduğu gibi kış aylarında da yüzmeye bekliyoruz” dedi.
Sahip olduğu yüzme havuzu sayısı yönünden Bursa’da birinci olan, Türkiye’de ise sayılı belediyeler arasında yer alan Osmangazi Belediyesi, ilçeye kazandırdığı 5 yüzme havuzu ile yüzme sporunun gelişmesi adına desteklerini sürdürüyor.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Zabıta Ekiplerinden Dilencilere Operasyon

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimler çerçevesinde vatandaşların …