Anasayfa GÜNCEL KENT KONSEYİ’NE AK PARTİ’DEN İADE-İ ZİYARET

KENT KONSEYİ’NE AK PARTİ’DEN İADE-İ ZİYARET

3 min read
KENT KONSEYİ’NE AK PARTİ’DEN İADE-İ ZİYARET için yorumlar kapalı
567

 

mkk-09-3

 

 

Mudanya Kent Konseyi’nin paydaşlarına yaptığı ziyaretlerde Dr. Murat Ünal başkanlığındaki Ak Parti Mudanya İlçe yönetimi, iade-i ziyarette bulundu.

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mudanya Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Soyer Kazancı başkanlığındaki yürütme kurulunun ev sahipliğindeki ziyarette, ilçenin belli başlı sorunları ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi ortamda geçen buluşmada, Kent Konseyi’nin çalışmaları ve ileriki süreçte yapacağı programlar konuşuldu.

Haziran ayında yapılan seçimli genel kurul ardından ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşları ve paydaşlarına yaptıkları ziyaretlerde gündeme gelen ilçeyle ilgili önerileri bünyelerinde oluşturdukları çalışma gruplarında görüşmeye başladıklarını anlatan Başkan Soyer Kazancı, bu konuda örgütlü-örgütsüz tüm bireylerin görev alması, sorumluluk üstlenmesi için ortak çalışmanın önemine dikkati çekti.

“Mudanya’nın sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında bizler hep birlikteyiz” diyen Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal ise, ilçede yaşayan herkesin Mudanya’yı sahiplenmesi, değerlerine sahip çıkması gerektiğini söyledi. Halka hizmet amacıyla siyaset yaptıklarını belirten Ünal, “Mudanya adına hizmet edecek kişi kimse, o bizim başımızın tacıdır. İlçe birlikteliği için yapabileceklerimizi zaten yapacağız. Ancak bizlerin yapamadığı konularda da hiçbir şekilde moralimizi bozmayacağız. İşlerin sonuna kadar takipçisi olacağız” diye konuştu.

 

mkk-09-2

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Çöp evden 10 kamyon çöp çıkartıldı

Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Panayır Mahallesi’nde bulunan bir…