Anasayfa KÖŞE YAZILARI Zaman Kavramı…

Zaman Kavramı…

2 min read
Zaman Kavramı… için yorumlar kapalı
537

 

Zaman kavramı enteresan bir kavram…Korkmayın bu konuya girmeye hiç niyetim yok. Lakin zaman ile ölçeriz bir çok şeyi bir de para.

Şu faniliğimizin de imtihanlarıdır ya bunlar neyse o konuya da girmeyelim. Çünkü bu bir kutlama …Söylem gazetesi ve bu ailenin bir parçası olarak biz de büyüyüyor, güzelleşiyor ve sizlerle buluşma heyecanımız artarak devam ediyor. Öncelikle bu güzel gazeteye hemcinsimin sahip olması da ayrı bir gurur. Ne yapalım azıcık pozitif ayrımcılık yapalım. Çünkü bu bir kutlama…Kutlayalım o vakit. Nice yıllara Söylem, nice mutlu senelere . S
en söylemeye devam et söylenmeden sen söylenme bırak seni okuyanlar söylensinler. Öyle ya her okuyanın hoşuna gidersen bir düşünmek icap eder. Elbet beğenmeyip söylenenler olacak. Onları dinle amma moralini bozma. Sen doğru bildiklerini dosdoğru söylemeye devam et, devam et ki senin söylemlerinin arasında benim söylemlerim de, sözü olanların da sözleri söylene dursun. Söz söylemek bir sanattır. sözün, mürekkebin hiç bitmesin. Gözlerden akıllara, gönüllere giresin.
Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

BÜTÜN

Bütünlük enteresan bir kavramdır. Zihin bütünselliği aynıdanlık olarak algılasa da aslında…