Anasayfa GÜNCEL Bursa Şehitlerine ağlıyor…

Bursa Şehitlerine ağlıyor…

2 min read
Bursa Şehitlerine ağlıyor… için yorumlar kapalı
455

Ankara’da dün akşam saatlerinde askeri servis araçlarına yönelik düzenlenen bombalı saldırının ateşi Bursa’ya düştü. Mudanyalı Uzman Çavuş Feyyaz İlhan ve Gemlikli olduğu tespit edilen bir kıdemli çavuş şehit oldu.

Başkent Ankara’da askeri servis araçlarına yönelik düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerden 2’sinin Bursalı olduğu belirlendi. Hain saldırıda hayatını kaybeden Uzman Çavuş Feyyaz İlhan’ın Bursa’nın Mudanya ilçesindeki ailesine acı haber verildi.

İlhan ailesi acı haber üzerine Ankara’ya yola çıktı. İlhan’ın ailesinin Yalı Mahallesi’nde oturduğu ve cenazenin Güzelyalı Duran Camisinde kılınacak ikindi namazına müteakip toprağa verileceği öğrenildi.

Öte yandan Gemlikli Hava Astsubay Koray Pınar silah arkadaşları ile birlikte şehit oldu. Hain saldırıda 28 kişi hayatını kaybederken, 61 kişide yaralanmıştı.

Gemlik’te oturan aile gece geç saatlerde Ankara’ya hareket ederken, Şehit olan askerler için burada yapılacak olan törenin ardından memleketlerine götürülecekleri öğrenildi.

Cenazenin bugün Gemlik’e getirilmesi bekleniyor.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Gürsu’lu Polislerin Günü, Tek Tek İsimleriyle Kutlandı

Gürsu protokolü, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası ku…