Home GÜNCEL Bursa Endüstri Zirvesi 10 – 13 Aralık’ta

Bursa Endüstri Zirvesi 10 – 13 Aralık’ta

- Guncellenme Tarihi: 3 Aralık 2015 14:54
3 min read
Bursa Endüstri Zirvesi 10 – 13 Aralık’ta için yorumlar kapalı
0

Tüyap kapılarını bu kez Endüstri Zirvesi için açıyor. Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Zirveyle ilgili yapılan açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz:

“Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Bursa Endüstri Zirvesi adı altında 10 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında eş zamanlı düzenleyeceğimiz;

Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, Bursa Sac İşleme Teknolojileri Fuarı, Kalıp Avrasya Fuarı, Otomasyon Fuarıİş ve İşçi Güvenliği, Sağlığı ve Ekipmanları Fuarı  için geri sayım başladı.

2015 yılının son ayında imalat endüstrilerinin tüm süreçlerini bir arada toplayacak                  Bursa Endüstri Zirvesi Fuarları, 7 ayrı salonda 21 ülkeden 605 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 40 bin m2 alanda hazırlanmaktadır.  40 ülkeden 45 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi hedeflenen makine yapan makinelerin Fuarları, geçtiğimiz yıla oranla katılımcı firma sayısında % 15 büyüme kaydetti.

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Fuarlara sektörün ilgisi bu yıl da devam ediyor.  Hidrolikten pnömatiğe, sac işleme teknolojilerinden kalıp yan sanayisine, iş güvenliğinden makine otomasyonuna kadar geniş ürün grubu ile dikkat çeken Bursa Endüstri Zirvesi Fuarları’nın  tüm stand alanlarının satışı erkenden tamamlandı.

Yurtdışından Avrupa, Asya, Kuzey Afrika Kıtalarından Gelecek İş Adamları Fuarda Ağırlanacak

Birbirini tamamlayan sektörlerin büyük buluşması olan Fuarlara;  Tüyap’ın yurtdışı ofisleri,  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ile Almanya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna – Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Fas, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan,  Hollanda, İran, İspanya, İsviçre,  İtalya, Japonya, Kosova, Kuveyt, Libya, Macaristan, Makedonya, Mısır, Romanya, Rusya, Portekiz, Sırbistan, Suudi Arabistan, Suriye, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’da yoğun tanıtım yapılmış ve alım heyetleri organize edilmiştir.

İmalat sektörünün büyük buluşmasında sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. “

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…