Home GÜNCEL DÜNDAR “HERŞEY VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN”

DÜNDAR “HERŞEY VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN”

- Guncellenme Tarihi: 30 Kasım 2015 11:28
3 min read
DÜNDAR “HERŞEY VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN” için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 10 yıl önce felç geçiren ve yatağa mahkum kalan 80 yaşındaki Maide Özgen’i evinde ziyaret ederek kendisine hasta yatağı hediye etti.

Hayata geçirdiği ‘Belediyem Benimle’ projesi kapsamında yürüttüğü yardım çalışmaları ile vatandaşların takdirini toplayan Osmangazi Belediyesi, 80 yaşında felç hastası Maide Özgen’e hasta yatağı hediye ederek sevindirdi. Sakarya Mahallesi’ndeki evinde yaşlı kadını ziyaret eden Başkan Dündar, Özgen’in hastalığı hakkında bilgi aldı. Yatalak hasta olan Özgen’in rahat edebilmesi için ortopedik hasta yatağı hediye eden Başkan Dündar, yaşlı kadına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Osmangazi Belediyesi olarak insan odaklı çalışmalar yürüttüklerini ve bu kapsamda sosyal projelere önem verdiklerini belirten Başkan Dündar, “Geçirdiği felç sonucu 10 yıldır yatalak durumda olan Maide teyzemizi ‘Belediyem Benimle’ ekibinden arkadaşlarımız ziyaret etmiş. Yaşadığı sıkıntılardan benimde haberim oldu. Bizde kendisini hastalığında rahat ettirebilmek adına ortopedik hasta yatağı hediye ettik” dedi.

Hastalığı nedeniyle yatağa bağlı bir yaşam sürdürmek zorunda kalan Maide Özgen’de, sürekli yatıyor olması nedeniyle sırtında yaralar oluştuğunu ve ağrılar yaşadığını belirterek, “Bu yeni yatak ile inşallah bu sıkıntılarım artık son bulacak. Başkanımız Mustafa Dündar’a hem gösterdiği ilgiden, hem de yatak hediyesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine de çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Deniz manzarası eşliğinde ders çalışma imkanı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek 2009 yılında halkın hizmetine sunu…