Anasayfa EKONOMİ BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI BÜTÇESİ ONAYLANDI

BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI BÜTÇESİ ONAYLANDI

2 min read
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI BÜTÇESİ ONAYLANDI için yorumlar kapalı
624

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı, 23 Kasım Pazartesi günü üçüncü Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Olağan Genel Kurulu Burhan Vatan’ın Divan Başkanlığında Ferruh Aslanoba ve Emin Balkan’ın divan heyeti üyeliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda bütçe ve çalışma raporları onaylandı.

Genel kurulda konuşan BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Naci Şahin, Bursa’da eğitim alanında gerçekleştirdikleri çalışmalarla öncü olduklarını belirtti. Şahin: “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yönetim kurulumuzla birlikte çalışmalarımıza samimi bir şekilde devam edeceğiz. Tüm üyelerimize destekleri için teşekkür ederim” dedi.

BALKANTÜRK (2)

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı öğrenci burslarının gündeme geldiği toplantıda hâlihazırda yüzden fazla öğrenciye burs veren vakfın bu sayıyı daha yukarılara taşımak için çalışmalar yapması gerektiği vurgulandı. Başkan Naci Şahin, burslar konusunda üyelerin gösterdiği hassasiyete teşekkür ederken daha fazla çalışarak eğitim önceliğini sürdüreceklerini söyledi.

23 yeni BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi kabulünün de gerçekleştiği toplantıda, yeni üyeleriyle daha fazla gence umut ışığı olacaklarını belirten BEV Yönetim Kurulu üyeleri, üye kabulünün ardından iyi dilek ve temenniler ile toplantıyı sonlandırdılar.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Nilüfer ekibi liderliğini sürdürüyor

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor, 8. hafta maçında karşı…