Home GÜNCEL CAFE TANGO’DAN ROMANTİZM DOLU GECE

CAFE TANGO’DAN ROMANTİZM DOLU GECE

2 min read
CAFE TANGO’DAN ROMANTİZM DOLU GECE için yorumlar kapalı
0
667

Nilüfer Belediyesi, Türk ve Arjantin tangolarının, sesin, çalgının ve tiyatronun iç içe olduğu ‘Cafe Tango’ya ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin önde gelen arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu’nun projesi olan ‘Cafe Tango’, Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahne aldı. Türk ve Arjantin tangolarının, sesin, çalgının ve tiyatronun bir arada olduğu ‘hayali bir kafe’ olan ‘Cafe Tango’, Nilüfer’de Latin rüzgarları estirdi. Bora Uymaz’ın solist olduğu gecede,Türk ve Arjantinli müzisyenlere, Özge Çolak ile Ali Alper Özdemir de danslarıyla eşlik etti.

nilüfer

Türkiye’de tango geleneğini Türkçe sözlü yeni bestelerle tekrar canlandırma amacıyla yola çıkan Cafe Tango’nun atmosferi, dinleyicileri hem tangonun vatanı Buenos Aires’e hem de eski İstanbul’un  romantik aşk hikayelerine götürdü.

Salonu tıklım tıklım dolduran sanatseverler, gecenin sonunda Şirin Pancaroğlu ve ekibini dakikalarca alkışladı. Romantizm dolu gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Başkanvekili Naci Kale, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına ‘Cafe Tango’ ekibine teşekkür ederek çiçek verdi.

Gösteri sonrası Şirin Pancaroğlu ve Bora Uymaz, hayranları için ‘Cafe Tango’ albümünü imzaladı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

İZNİK’İN CİTTASLOW ÜYELİĞİ İTALYA’DAN İLAN EDİLDİ

İtalya da gerçekleştirilen Cittaslow Genel Kurulunda İznik’in üyeliği ilan edildi. Konuyla…