Home GÜNCEL İZNİK’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İZNİK’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

- Guncellenme Tarihi: 8 Ekim 2015 12:24
4 min read
İZNİK’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR için yorumlar kapalı
0

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ilçedeki yol çalışmalarının tüm hızıyla 9 ayrı noktada sürdüğünü belirtti. Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu ve Belediye Meclis Üyesi Yusuf Biçer ile birlikte sokaklardaki yol asfaltlama ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi.unnamed

Mart 2014 itibariyle İznik’e hizmet yağmuruna devam eden Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik Belediyesi hizmetlerini aksatmadan, her geçen gün artırarak devam ediyor. Onlarca proje bir bir hayata geçirilirken alt yapı çalışmalarında da sona geliniyor. Doğalgaz, içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmalarının ardından bozulan yollar Büyükşehir Belediyesi marifetiyle gerek asfaltlanarak gerekse de parke taşı döşenerek pırıl pırıl bir görünüme kavuşuyor.

Bugün itibariyle 9 ayrı noktada devam eden yol çalışmalarında Yeni Mahalle Emin Kıran Sokak ve Yeni Mahalle Özer Sokak’ta Asfaltlama öncesi hazırlık çalışmaları, Mahmut Çelebi Mahallesi Hüseyin Darcan Sokak’ta Parke taşı döşemesi öncesi hazırlık çalışması, Kılıçaslan Caddesi Göl Sahili Yolu’nda Kaldırım Taşı Döşemesi öncesi hazırlık çalışması, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Rüstem Paşa Sokak, İlyas Paşa Sokak, Bekir Demircan Sokak ve Karağan Sokak’ta parke taşı çalışmaları devam ediyor.

İlçede devam eden yol çalışmaları hakkında konuşan Belediye Başkanı Osman Sargın “Öncelikle çalışmalar esnasında vatandaşlarımıza verilen rahatsızlıklardan dolayı özür diliyor ve vatandaşlarımızdan biraz daha sabır istiyoruz. Malesef zahmetsiz hizmet olmuyor. Hava şartları el verdiği sürece yol yapım çalışmalarımız aksamadan gün gün değişen 8 – 9 ayrı noktalarda devam ediyor. Gerek asfaltlama çalışmaları, gerek parke taşı çalışmaları ile İznik’i pırıl pırıl bir hale getirmek için Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile çalışmalara devam ediyoruz. İznik’e verdiği değer ve desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Tarihi Hanlar Bölgesi’nde ‘Kahve Buluşması’

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ‘Kahve sohbetleri gecesi…