Home GÜNCEL “Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’ya” Erdek ziyareti!

“Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’ya” Erdek ziyareti!

- Guncellenme Tarihi: 25 Kasım 2016 15:30
2 min read
“Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’ya” Erdek ziyareti! için yorumlar kapalı
0

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Erdek Belediyesi CHP Meclis Üyesi Nimet Kalafat, Erdek Belediyesi Özel Kalem Müdürü Erdal Yaver ve Erdek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Şefi Hatice Bulut, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Hayri Türkyılmaz, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve beraberindeki heyeti, “Dünya Barış Şehri, Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya”da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Ziyarette, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ve Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, belediye hizmetleri ve projelerle ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak, bu işbirliğinin sürdürülmesi için sık sık bir araya gelmeyi planladıklarını ifade ettiler. Başkan Hayri Türkyılmaz, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’ya, mütareke binası fincan ve çeşitli hediyeler verdi.

Ziyarette, Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ay, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı, Kültür Danışmanı Şebnem Nural, Mudanya Kent Konseyi Genel Sekreteri Okun Yağcı da hazır bulundu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

BUSKİ’de zamanla yarış

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşıma nefes aldıracak yeni yol ve köprü imalatları kapsa…