Home GÜNCEL Vali Karaloğlu Demirtaş Camii İnşaatını Gezdi

Vali Karaloğlu Demirtaş Camii İnşaatını Gezdi

- Guncellenme Tarihi: 31 Temmuz 2015 12:19
4 min read
Vali Karaloğlu Demirtaş Camii İnşaatını Gezdi için yorumlar kapalı
0

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Osmangazi Belediyesi’nin desteğiyle inşa edilen Demirtaş Cami’ni gezdi. Vali Karaloğlu, Osmangazi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırımlar ile Demirtaş’ın geleceğinin çok daha güzel olacağını söyledi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile birlikte Demirtaş Camii inşaatını gezen Vali Karaloğlu, “Osmangazi Belediyesi tarafından yaptırılan Demirtaş Meydanı ve Demirtaş Camii’nin inşaatını gezerek yürütülen çalışmaları inceledik. Geleneksel mimari ile modern mimarinin harmanlanarak inşa edildiği Demirtaş Camii oldukça görkemli bir eser olarak ortaya çıkıyor. Burada sadece cami için değil Demirtaş’a vizyon kazandıracak çok güzel bir meydan için de çalışmalar yürütülüyor. Bunlar Demirtaş’ın bir şehir havasına bürünmesini sağlayacak çok önemli hizmetler. Ben Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’ı bu güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum. Demirtaş’ın geleceği çok daha iyi olacak. Yapılan hizmetler bunu gösteriyor. Yapılan yatırımların Demirtaş’a ve vatandaşlarımıza uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

unnamed (5)Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ise, Osmangazi Belediyesi’ne bağlanmasının ardından Demirtaş bölgesine ciddi yatırımlar yaptıklarını vurgulayarak, “Bu yatırımların arasında kapalı yüzme havuzu, atıcılık ve trap tesisi, parklar ve asfalt çalışmaları olduğu gibi Demirtaş’a modern bir de meydan kazandırıyoruz. Demirtaş Meydan Projesi kapsamında kapasite açısından yetersiz kalan Demirtaş Cami’nin yerine de modern sivil mimarinin en güzel örneklerinden biri olan yeni bir de cami inşa ediyoruz. Caminin alt kadını Ramazan ayında hizmete açtık. Diğer bölümlerde inşaar çalışmaları devam ediyor. Cami inşaatının tamamlanmasının ardından mevcut camiyi de yıkarak meydan çalışmalarına hız kazandıracağız. Gelişen, büyüyen Demirtaş’ı modern bir şekilde geleceğe taşıyoruz” dedi.

Demirtaş Camii inşaatını gezdikten sonra Demirtaş Meydanı’na geçen Vali Karaloğlu ve Başkan Dündar, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…