Home GÜNCEL Başkan Dündar muhtarları dinledi!

Başkan Dündar muhtarları dinledi!

- Guncellenme Tarihi: 22 Temmuz 2015 14:41
3 min read
Başkan Dündar muhtarları dinledi! için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimgil ve Osmangazi İlçesi’nde görev yapan muhtarlar Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret ederek geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ördekli Kültür Merkezi’ndeki makamında ağırladığı muhtarlar ile uzun uzun sohbet eden Başkan Dündar, mahallelerde yaşanan sıkıntıları dinledi. Muhtarların taleplerini tek tek not alan ve yaşanan sorunların giderilmesi konusunda gerekenlerin yapılacağını ifade eden Başkan Dündar, “Muhtarlar, mahallelerimizde vatandaşa en yakın kamu görevlileri. Vatandaşın sorunlarını, ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen kişiler. Belediye olarak muhtarlarımızla sürekli diyalog halindeyiz. Muhtarlarımızın, mahallelerin sorunlarını bize aktarma ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi noktasında önemli sorumlulukları var. Osmangazi’de şartlar iyi ise hepimiz için iyi, kötü ise hepimiz için kötü. Biz şartları her zaman en iyi hale getirmek için muhtarlarımızla birlikte koordineli bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

Osmangazi Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerini aralıksız şekilde sürdürürken, daha modern ve yaşanabilir bir Osmangazi’yi inşa etmek adına da önemli yatırımlar yaptıklarını kaydeden Başkan Dündar, “Kentsel dönüşüm, kültür merkezleri, kapalı pazar yerleri, spor tesisleri, otoparklar gibi ciddi yatırımlar yapıyoruz. Bunlar büyük bütçe isteyen önemli işler. Osmangazi’yi güzelleştirmek adına çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Ortaya güzel bir iş çıkıyorsa bu hepimizin başarısıdır” diye konuştu. Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Ferruh Sevimgil ve diğer muhtarlarda Başkan Dündar’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Tüm İlçelerde Sağlıklı Altyapı

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırı…