Home GÜNCEL Bursaspor, Josue’ye imza attırdı

Bursaspor, Josue’ye imza attırdı

- Guncellenme Tarihi: 14 Temmuz 2015 13:05
4 min read
Bursaspor, Josue’ye imza attırdı için yorumlar kapalı
0

Bursaspor’un Portekiz’in Porto takımından kiraladığı Filipe Josue, yeşil beyazlı takımla sözleşme imzaladı.

Bursaspor’un Portekiz’in Porto takımından 1 milyon Euro bedelle bonservisinin yüzde 30’u alınarak 1 yıllığına kiraladığı Filipe Josue, yeşil beyazlı takımla sözleşme imzaladı.

Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen törende konuşan Josue, öncelikle müslüman aleminin Kadir Gecesini kutlarken şöyle konuştu:

 ‘Başka seçeneklerle hiç ilgilenmedim’

“Tüm kulübe, tüm şehre bana burada verilen şans için teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Ama özellikle teşekkür etmek istediğim biri var o da kulüp başkanımızdır. Kendisini benim burada olmamı istedi, bunu bana hep söyledi. Kalktı geldi, menajerimle, kulübümle görüştü. Benim burada olmam için en üst düzey çaba sarf etti. Başka seçeneklerde olur transferde ama benim Bursa ilk seçeneğimdi. Buraya gelmek istiyordum. Diğer seçeneklerle ilgilenmedim. Şimdi buraya geldiğim için çok mutluyum. Bunun yanında futbol şube sorumlumuza da çok teşekkür ediyorum. Onun da kapısı bize hep açıktı.”

‘Şimdi daha fazlasını yapma vakti’

Taraftarlara da çok teşekkür eden başarılı orta saha oyuncusu, “Bu ara dönemde, transfer döneminde mesajları ile sosyal medyadan gönderdikleri mesajlarla benim burada olmamı istemişlerdi. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Şimdi yeni bir sayfa açılıyor. Şimdi yaptıklarımızı bir üst seviyeye çıkarmak vakti, geçen yıl yaptıklarımızın daha fazlasını yapma vakti. Benim bunu başarabilmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

Kocaman: Evine hoşgeldin

Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ise şunları söyledi:

“Bursaspor’umuzun değerini bilen, Bursa’yı seven, bizimle birlikte olmak isteyen bir futbolcu ile sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Transferde temel ilke,
oyuncunun en bizim kadar bizimle olmak istemesi çok önemlidir. Josue çok sevilen, başarılı oyuncu. Bu imza taraftarımızı da çok mutlu edecektir. Takıma daha büyük katkı sağlayacağından şüphemiz yok. Kendisi kalmak istediğini söyleyince biz de Porto’dan bonservisinin yüzde 30’unu alarak aramıza kattık. Kendisine kendi dilinde, (Evine hoş geldin) diyorum.”

Şilili Jorquera, Çarşamba geliyor

Necmettin Kocaman, yeşil beyazlı takımdan ayrılan Belluschi’nin yerine transfer edilen Şilili orta saha oyuncusu Cristobal Jorquera’nın çarşamba günü Bursa’ya geleceğini, perşembe günü ise imzalayarak kampa yetişeceğini ifade etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…