Home GÜNCEL Lionlar’dan Onko-Day’lı çocuklara bayram hediyesi

Lionlar’dan Onko-Day’lı çocuklara bayram hediyesi

2 min read
Lionlar’dan Onko-Day’lı çocuklara bayram hediyesi için yorumlar kapalı
0
557

Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı 7 Lions Kulübü, Şeker Bayramı öncesi anlamlı bir etkinliğe imza attı. Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKO-DAY) üyesi çocuklarla bir araya gelen Lions kulüpleri 166 çocuğa bayram hediyelerini dağıtarak sevinçlerine ortak oldu.

118-K Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı Bursa’da hizmet veren 7 Lions Kulübü, ONKO-DAY Parkı’nda, ONKO-DAY Çocuk Kulübü’ne kayıtlı minikler ve aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün geçirdi. Günün anlam ve önemine ilişkin açıklamalarda bulunan kulüp başkanları, ONKO-DAY’li çocuklar ve aileleriyle birlikte olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, “Çocukların bayram sevinçlerine bir katkıda bulunabilmek ve onların gülen yüzlerine şahit olabilmek istedik. Bu amaç ile Lion’lar olarak ONKO-DAY işbirliğiyle tespit edilen 166 çocuğa bayramlıklarını hediye ettik. Çocukların kalbine dokunabilmek, sevindirebilmek küçücük yürekleri ve masum bakışlarında umudu görebilmek tarif edilemez bir duygu” dediler.

ONKO-DAY Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Önen de ONKO-Day’lı çocukların bayram sevincine ortak olan Lion’lara teşekkürlerini sundu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI YILDIRIM’DA COŞKUYLA KUTLANACAK

-CUMHURİYET COŞKUSU YILDIRIM’DA YAŞANACAK – YILDIRIM BELEDİYESİ, CUMHURİYET’İN 98’İN…