Home GÜNCEL BUİKAD’dan Başkan Bozbey’e ziyaret

BUİKAD’dan Başkan Bozbey’e ziyaret

- Guncellenme Tarihi: 26 Haziran 2015 14:33
3 min read
BUİKAD’dan Başkan Bozbey’e ziyaret için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret eden Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, kadınlarla ilgili yapacakları çalışmalarda ortak çalışma önerisinde bulundular.

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’nin (BUİKAD) yeni Yönetim Kurulu, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret etti.

Başkan Bozbey ile makamında görüşen BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın, Yönetim Kurulu üyeleri Oya Eroğlu Yakıcı, Ulviye Yahya, İpek Yalçın, Semra Baykan ve Belgin Gökçe bugüne kadar derneklerine gösterdikleri destek için teşekkür ettiler. Mevcut ve yeni projeleri hakkında Başkan Mustafa Bozbey’e bilgi veren Yalçın, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ile beraber yürüttükleri ‘Paramı Yönetebiliyorum’ Projesi’nde Nilüfer Belediyesi ile ortak bir çalışma içine girmek istediklerini söyledi. Yalçın, bu eğitimi hem belediye çalışanlarına hem de Nilüfer Belediyesi’nin kadınlarla ilgili yürüttüğü etkinliklerde yer alan kadınlara verebileceklerini ifade etti.

Kadının hem iş hem de sosyal hayatta daha aktif rol alması için çalıştıklarını belirten Yalçın,kadınlarla ile ilgili yapılacak her türlü etkinlikte Nilüfer Belediyesi ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi. Kadınlarla ilgili her çalışmada yer alabileceklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey, kadınların daha çok sosyal ve ekonomik hayatın içinde olması için Belediye olarak çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Bozbey ‘Kadınların kent olanaklarından tam olarak yararlanmalarını ve alınan kararlarda etkin rol almalarını istiyoruz. Biz hizmetlerimizi sunarken, çocuklar, kadınlar, engelliler, yaşlılar gibi risk gruplarını önceliğimize alıyoruz’ ifadelerini kullandı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın, Almanya Hessen Eyaleti Bakanı Pentz’i Ağırladı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Almanya Federal Cumhuriyeti Hessen Eyaleti Avrupa …