Anasayfa GÜNCEL İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor!

İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor!

2 min read
İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor! için yorumlar kapalı
602

İkinci Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’nün adının yaşatıldığı, içinde Anıt ve Meydan’ın da bulunduğu İsmet İnönü Parkı’nın çevre düzenlemesi çalışmaları, Mudanya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından büyük bir titizlikle yapılıyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Türk Milleti’nin Milli Şefi ve Mudanyalıların fahri hemşehrisi olan İsmet İnönü’nün adını taşıyan park ve meydan düzenlemesinin bakım onarımının büyük bir titizlikle yapıldığını belirterek, “Mudanya Mütarekesi’nin baş mimarı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün En Yakın Silah Arkadaşı İsmet İnönü’nün adını her daim kalbimizde yaşatıyoruz. Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya’mızda Anıtı bulunan İsmet İnönü’yü, adını taşıyan İsmet İnönü Parkı’nda da yaşatıyoruz. Belediye olarak, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tarihi değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.

İsmet İnönü Parkı’nda zamanla yıpranmış, çevre düzeni gereken alanlar elden geçirilerek ve bakımı yapılarak yenileniyor. Çalışmalar kısa sürede tamamlanarak, Mudanyalı hemşehrilerimizin daha temiz ve daha düzenli bir parkta vakit geçirmelerini sağlamış olacağız” diye konuştu.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa Valiliği açıkladı: İl ve ilçe nüfus müdürlükleri cumartesi ve pazar açık olacak

2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (2021-YKS) katılacak adayların T.C. kimlik kartı baş…