Home GÜNCEL İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor!

İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor!

- Guncellenme Tarihi: 25 Haziran 2015 17:59
2 min read
İsmet İnönü parkı’nın çevresi düzenleniyor! için yorumlar kapalı
0

İkinci Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’nün adının yaşatıldığı, içinde Anıt ve Meydan’ın da bulunduğu İsmet İnönü Parkı’nın çevre düzenlemesi çalışmaları, Mudanya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından büyük bir titizlikle yapılıyor.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Türk Milleti’nin Milli Şefi ve Mudanyalıların fahri hemşehrisi olan İsmet İnönü’nün adını taşıyan park ve meydan düzenlemesinin bakım onarımının büyük bir titizlikle yapıldığını belirterek, “Mudanya Mütarekesi’nin baş mimarı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün En Yakın Silah Arkadaşı İsmet İnönü’nün adını her daim kalbimizde yaşatıyoruz. Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya’mızda Anıtı bulunan İsmet İnönü’yü, adını taşıyan İsmet İnönü Parkı’nda da yaşatıyoruz. Belediye olarak, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da tarihi değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.

İsmet İnönü Parkı’nda zamanla yıpranmış, çevre düzeni gereken alanlar elden geçirilerek ve bakımı yapılarak yenileniyor. Çalışmalar kısa sürede tamamlanarak, Mudanyalı hemşehrilerimizin daha temiz ve daha düzenli bir parkta vakit geçirmelerini sağlamış olacağız” diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Liseli Gençler Müzik Yetenekleriyle Alkışları Topladı

Nilüfer Belediyesi’nin gençleri müzikle buluşturmak ve onları bu alanda desteklemek …