Home GÜNCEL Dündar: “31 Mart’ı Yükselişin Devamı Yapalım”

Dündar: “31 Mart’ı Yükselişin Devamı Yapalım”

- Guncellenme Tarihi: 23 Şubat 2024 15:05
2 min read
Dündar: “31 Mart’ı Yükselişin Devamı Yapalım” için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, seçim çalışmaları kapsamında Dikkaldırım Mahallesi’ni gezdi. Dündar, mahalle sakinleri tarafından büyük coşku ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Osmangazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, gece gündüz demeden mahalleleri dolaşıyor ve seçmenin nabzını sokakta tutuyor. Dikkaldırım Mahallesi’ni ziyaret eden Dündar, sokak sokak dolaşarak bölge halkıyla bir araya geldi. Vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Dündar, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Dündar, mahallelerdeki sıkıntıların en kısa sürede giderileceğini belirtti. Mahalledeki esnafı da ziyaret eden Dündar, kazançlarının bereketli olmasını dileyerek mahalle esnafına hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Dündar, mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada, “Her kim Osmangazi’nin geleceğine sahip çıkmak istiyorsa 31 Mart Yerel Seçimleri’nde tercihi Cumhur İttifakı’ndan yana olmalıdır. Osmangazi’nin yükselişini sürdürmek Osmangazi’yi Türkiye’nin yıldızı yapmak istiyorsak bunun yolu Cumhur İttifakı’dır. Gezdiğimiz tüm caddelerde ve sokaklarda bizim izimiz. Yatırımlarımız, hizmetlerimiz var. İnşallah 31 tarihinden sonra da vatandaşlarımız için en güzel hizmetleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…