Home GÜNCEL Mimarlar, Futbol Turnuvası Öncesi Moral Depoladı

Mimarlar, Futbol Turnuvası Öncesi Moral Depoladı

- Guncellenme Tarihi: 22 Eylül 2023 13:11
2 min read
Mimarlar, Futbol Turnuvası Öncesi Moral Depoladı için yorumlar kapalı
0

Mimarlar Odası Bursa Şubesi, TMMOB Bursa İKK’nin 33. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda mücadele edecek takım sponsorlarına teşekkür etti.

Mimarlar Odası Bursa Şubesi, TMMOB Bursa İKK’nin 33. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda 3 takımla mücadele ediyor. Turnuva maçları öncesi takım oyuncuları Mimarlar Odası Bursa Şubesi bünyesinde oluşturulan Sosyal Etkinlik Komitesi’nce organize edilen tanışma toplantısında buluştu.

Bu yıl TMMOB Bursa İKK tarafından 33’üncüsü organize edilen ve 20 takımın mücadele ettiği geleneksel futbol turnuvasına Mimarlar Odası Bursa Şubesi, 3 takımla katıldı. Turnuva öncesi takım oyuncuları bir araya gelerek hem moral depoladı hem de tanıştılar.

Tanışma toplantısında takım sponsorları, Bursa Grup Yönetim Kurulu Başkanı İdris Havuz, Miray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Saltık ve BM Öztaş Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehdi Öztaş’a, Mimarlar Odası Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Turnuvaya güçlü bir şekilde hazırlandıklarını ve Mimarlar Odası’nın bu yıl da şampiyonluğu hedeflediğini ifade eden Mimarlar Odası Başkanı Şirin Rodoplu Şimşek, takımlara destek olan firmalara da teşekkür etti.  Başkan Şimşek, Mimarlar Odası Bursa Şubesi bünyesinde oluşturulan Sosyal Etkinlik Komitesi’nin üyelerin buluşmasında ve sosyalleşmesinde önemli bir rolü üstlendiğini dile getirdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa Hayvanat Bahçesi 25 Yaşında

Bursa’da yaklaşık 206 bin metrekarelik alanda 138 türden bini aşkın hayvana ev sahipliği y…