Home AYKIRI SÖYLEM TOSYÖV Bursa’da Yavuz Kazangil Güven Tazeledi…

TOSYÖV Bursa’da Yavuz Kazangil Güven Tazeledi…

- Guncellenme Tarihi: 28 Nisan 2023 19:23
6 min read
TOSYÖV Bursa’da Yavuz Kazangil Güven Tazeledi… için yorumlar kapalı
0

Türkiye Orta Ölçekli Sanayiciler ve Yöneticiler Vakfı Bursa Destekleme Derneği’nin (TOSYÖV Bursa) 24. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda güven tazeleyen Yavuz Kazangil yeniden TOSYÖV Bursa başkanlığına seçildi.

Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş’ın Divan Başkanlığında, Sinan Duran ile Emin Efdal Lapacı’nın Divan Kurulu üyeliğinde yapılan TOSYÖV Bursa’nın 24. Olağan Genel Kurulu Uludağ İhracatçı Birlikleri’nde gerçekleştirildi.

Genel Kurulun açılışında konuşan TOSYÖV Bursa Başkan Yavuz Kazangil, “Bizler Yönetim Kurulu olarak bu dönemde özellikle üyelerimiz ile ilişkilere ağırlık verdik ve elimizden geldiği kadar üyelerimizin ziyaret etmeye çalıştık, üyelerimizi anlamak ve tanımak için zaman harcadık. Bu yalnızca başladığımız yolda ilk adımdı, Önümüzdeki süreçte buna devam etmek gerçekten anlamlı ve çok değerli olacaktır. Geçmiş dönem başkanlarımızla çalışmak hedefimizdi ve sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunduk” dedi.

Sözlerinin devamında TOSYÖV Bursa üyelerine yönelik bilgilendirme toplantıları düzenlediklerini ifade eden Kazangil, “İnanıyoruz ki; Türkiye kalkınma yolculuğunda ancak KOBİ’lerle ilerleyebilir. Sürdürülebilir bir kalkınma ancak KOBİ’lerle sağlanabilir. Genç TOSYÖV’ ü aktif hale getirdik ve UniTosyöv Grubu oluşturduk. Depremde boş durmadık yönetim olarak toplandık yaşanan sıkıntıları da düşünerek soba organize etmeye karar verdik. Tekrar teşekkür ederiz. Desteğiniz ile bir tır ve içini dolduracak kadar soba tedariği yapabildik. Tedarik sürecinde destek olan yönetim kurulu üyelerimize ve yerine ulaşmasını sağlayan Yönetim kurulu üyemiz Bilal beye herkesin önünde tekrar teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Genel Kurulda gündem gereği faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali tabloların okunup müzakeresi ve kabulünün ardından seçimler gerçekleştirildi.

TOSYÖV Bursa’nın 2023-2025 dönemi kurulları şöyle oluştu;

Yönetim Kurulu (Asil): Yavuz Kazangil, Emin Fatih Çelik, Damla Öztabak, Emir Efdal Lapacı, İsmail Duran, Aykutalp Kavurmacı, Bilal Çetinkaya, Cüneyt Kürşad Çıtak, Can Türköz

Yönetim Kurulu (Yedek): Serdar Sağlam, Nefiye Keskin, Hilal Ilgın, Melis Arabacı, Filiz Ermiş, Hakan Çubukçu, Gizem Balamur, Tarık Atay, Ebru Onan

Denetleme (Asil): Tuncay Kiraz, Fatih Norman, Ruhiye Çetin

Denetleme (Yedek): Nur Akan, Ahmet Aydın, Kutsal Çiçek

Seçimin ardından açıklamalarda bulunan TOSYÖV Bursa Başkan Yavuz Kazangil şunları söyledi: “Yeni Yönetim Kurulu olarak bu dönemde bize güvendiğiniz için teşekkür ederim. Bizler Yönetim Kurulu olarak bu dönemde özellikle üyelerimiz ile ilişkilere ağırlık vermemiz gerektiğinin farkındayız, üyelerimizin ziyaret etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde de küçük ve orta ölçekli işletmelerin sesi olmak, çalışmalarımızla sorunların çözümüne katkıda bulunmak ve KOBİ’lere yeni ufuklar açmayı hedefliyoruz. Yine çağımızın olmazsa olmazı dijitalleşme konusuna öncelik ver Mudanya Üniversitemiz ile ortaklaşa üyelerimize ve öğrencilere yönelik ‘Proje Yönetimi’, ‘Neden ve Nasıl Dijitalleşelim’       konusunda İsmail Hakkı Kavurmacı Başkanımızın yönetiminde seminerler planladık ancak deprem sonrası okulların tatil edilmesiyle ertelemek zorunda kaldık; Önümüzdeki günlerde seminerler düzenleyeceğiz.”

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In AYKIRI SÖYLEM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi 350 Dekarlık Alanda Tarımsal Üretim Yapıyor

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, kentteki tarımsal kalkınma hedefleri doğrultusunda …