Home GÜNCEL Yıldırım’da Ramazan Coşkusu

Yıldırım’da Ramazan Coşkusu

- Guncellenme Tarihi: 1 Nisan 2023 15:22
2 min read
Yıldırım’da Ramazan Coşkusu için yorumlar kapalı
0

Yıldırım Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel programları Yıldırımlılarla buluşturmaya devam ediyor.

Ramazan ayının manevi atmosferini bir arada yaşamak isteyen vatandaşların ilk tercihi olan Barış Manço Kültür Merkezi, Ramazan ayı boyunca 7’den 70’e her yaştan vatandaşı düzenlenen programlarla kucaklayacak. Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Ramazan gösterileri programı Yıldırımlı miniklerden büyük beğeni topladı. Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe minikler ve ebeveynleri adeta akın etti. Nasrettin Hoca hikâyelerinden Aşuk ile Maşuk’a Karagöz Hacivat performansından Keloğlan masallarına kadar birbirinden eğlenceli gösterilerin yapıldığı program minik izleyicilerinden tam not aldı.

Programda konuşan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Ramazan ayı boyunca Yıldırımlı vatandaşlar için birbirinden güzel programlar hazırladıklarını belirtti. Başkan Oktay Yılmaz,  “Bir ay boyunca söyleşiler, tiyatrolar, meddah gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunu gibi etkinliklerle; her yaştan hemşehrimizin yaşamına dokunacağız. Tabi Ramazan takvimimizi oluştururken evlatlarımızı da unutmadık. Hazırladığımız programlarla Ramazan boyunca hizmette önceliğimiz olan çocuklarımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi. Program sonunda Başkan Oktay Yılmaz, Yıldırımlı miniklerle bir araya gelip sohbet etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Balkanlar’da savaş çanları: Kosova’daki Sırplar NATO askerlerine saldırdı

Kosova’nın kuzeyinde protesto düzenleyen Sırplar, NATO’nun Kosova Barış Gücü b…