Home GÜNCEL Başkan Taban’dan Yeni Saha Müjdesi

Başkan Taban’dan Yeni Saha Müjdesi

- Guncellenme Tarihi: 30 Kasım 2022 16:54
4 min read
Başkan Taban’dan Yeni Saha Müjdesi için yorumlar kapalı
0

Cerrah Mahallesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen futbol sahasında incelemelerde bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yeni bir sahanın daha yapılacağı müjdesini verdi.

İnegöl’de bir yandan İnegöl Belediyesi, bir yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi bir yandan da Bakanlıkların destekleriyle yeni yeni tesisler yükselmeye devam ediyor. Bu kapsamda Cerrah Mahallesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından; 200 kişi kapasiteli tribünü, soyunma odaları ve hakem odalarıyla tam donanımlı bir futbol sahası yapımı sürüyor.

Mayıs Ayında Tamamlanması Hedefleniyor

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, dün beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden sahada incelemelerde bulundu. Burada bir açıklama da yapan Başkan Taban, “Cerrah Mahallemizde Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapımı devam eden bir spor sahamız var. Daha önce şehrimizde yapımı tamamlanıp hizmete giren sahalarımız vardı ancak artan ihtiyaçlardan dolayı bu tür yapı ve spor alanlarını arttırmaya devam ediyoruz. İhalesi Büyükşehir Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen, Spor Toto’nun da desteği ile Mayıs ayı sonunda bitirilmesi hedeflenen projemiz şu anda devam ediyor. Artık zemin halısının serme çalışmalarına gelinmiş durumda. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a çok teşekkür ediyorum. Kıymetli Spor Bakanımıza da destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İnegöl’e Bir Saha Daha Yapılacak

Açıklamasında yeni bir sahanın da müjdesini veren Başkan Taban, “İnşallah önümüzdeki günlerde bir tane daha saha ve tesisin yapımıyla ilgili Bakanımızın desteği vardı. Bunu da nihayete erdirmek için adım adım ilerliyoruz. Nihayetinde burada yapılan çalışmanın Cerrah’ımıza, İnegöl’ümüze, kulüplerimize ve sporseverlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Tabi yapmak işin bir boyutu, yaptıktan sonra koruyup kollamak ve işletmek gerekiyor” açıklamalarında bulundu.

  • Demirtaş eski cazibesine kavuşuyor

    Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, 30 yıl önce Çim Kayağı Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği …
  • Camilerde kandil coşkusu

    Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Regaip Kandili münasebetiyle Ulu Cami’ye a…
  • Aktaş’tan GTSO’ya Ziyaret

    Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret et…
Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

İmamoğlu, Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret ederek B…