Home GÜNCEL İnekli şovmen..!

İnekli şovmen..!

- Guncellenme Tarihi: 13 Mayıs 2022 17:18
3 min read
İnekli şovmen..! için yorumlar kapalı
0

Önce kamu görevlisini darp etti, sonra inekle Belediye önünde şov yaparak kaçak yapısının yıkılmasını engellemeye çalıştı.

Kestel Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü, kaçak yapı sahibi tarafından saldırıya uğradı.

9 Mayıs Pazartesi günü mesainin bittiği saatlerde Kestel Belediyesi teknik birimlerinin bulunduğu binaya gelen kaçak yapı sahibi Ümit Yazıcı, Yapı Kontrol Müdürü A.P’ ye fiili olarak saldırıda bulundu. Bu sırada saldırganın “ Sıra Önder Tanır’ da “ diye bağırarak tehdit etmesi dikkat çekti. Olay sonrası Yapı Kontrol Müdürü darp raporu aldı. Saldırgan Emniyet tarafından gözaltına alındı.

9 Mayıs Pazartesi günü Kestel Belediyesi Yapı Kontrol Müdürüne saldırıda bulunan Ümit Yazıcı, yanında babası Bayram Yazıcı ve kardeşleri olduğu halde yanlarında getirdikleri bir büyükbaş hayvanla birlikte Kestel Belediyesi önüne gelerek kendisine ve babasına ait olan Kestel Kazancı mahallesinde bulunan kaçak yapılarının yıkılmasına engel olmak amacıyla kamu görevlilerine ve Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır’a tepki gösterdiler. Ümit Yazıcı, Emniyet görevlilerine karşı şiddet göstererek direndi. Emniyet görevlilerinden birinin olay yerinde hafif yaralandı. Emniyet görevlileri müdahelesi sonrası eylemciler gözaltına alındı.

Bir süredir Kestel Belediyesi’nde kanun ile tanımlanan, görevlerini yerine getirmeye çalışan kamu görevlilerine karşı darp, tehdit ve hakaret içeren bir takım eylemlerin yapıldığı, sosyal medya üzerinden, bir takım çevreler tarafından yıpratma kampanyası yürütüldüğü gözlerden kaçmamaktadır.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

BUSKİ’de zamanla yarış

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşıma nefes aldıracak yeni yol ve köprü imalatları kapsa…