Home GÜNCEL Yıldırım Sahadan Yönetiliyor

Yıldırım Sahadan Yönetiliyor

4 min read
Yıldırım Sahadan Yönetiliyor için yorumlar kapalı
0
131

YILDIRIM’I MAHALLE MAHALLE GEZEN BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: VATANDAŞLARIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEYİP, SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM ÜRETİYOR.


YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “VATANDAŞLARIMIZIN DERTLERİNİ İLK AĞIZDAN DİNLİYORUZ. MEVCUT SORUNLARI YERİNDE GÖRÜP, ÇÖZÜMÜ DE YERİNDE ÜRETİYORUZ.”


YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “MAHALLELERİMİZİN İHTİYAÇLARINI, O MAHALLENİN SAKİNLERİNDEN DAHA İYİ KİMSE BİLEMEZ. BU YÜZDEN PROJELERİMİZİ SAHADA, HEMŞERİLERİMİZLE BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ.”

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla buluşuyor, sorunlara çözüm üretip, projeleri yerinde inceliyor. Saha çalışmaları kapsamında son olarak Zümrütevler Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Oktay Yılmaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. ‘Yerinde ve birlikte yönetim’ anlayışı ile çalıştıklarını vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz, “Yıldırım’da göreve geldiğimiz günden bu yana hep ortak akıl vurgusu yaptık. ‘Yıldırım’ı, Yıldırımlılarla birlikte yöneteceğiz’ demiştik. Bu sözümüzün gereği olarak Yıldırım’ı mahalle mahalle gezip, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini doğrudan ilk ağızdan dinliyoruz. Mevcut sorunları yerinde görüp, çözümü de yerinde üretiyoruz” ifadelerini kullandı.


Her hafta 4-5 mahalleyi ziyaret ettiğini belirten Başkan Oktay Yılmaz, “Vatandaşlarla buluşmadan, esnafı dinlemeden, mahalleleri sokak sokak gezmeden üretilen hizmetin yeteri kadar faydalı olmayacağına inanıyoruz. Mahallelerimizin hangi hizmete ihtiyacı olduğunu, o mahallenin sakinlerinden daha iyi kimse bilemez. Bu yüzden projelerimizi sahada, hemşerilerimizle birlikte şekillendiriyoruz” dedi.


‘ZİYARETLER DEVAM EDECEK’
Mahalle ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini vurgulayan Başkan Oktay Yılmaz, “Mahalle ziyaretleri bizim için çok önemli. Bugün Zümrütevler Mahallesi’nde de hemşehrilerimizle buluştuk, esnafımıza ‘hayırlı işler’ diledik, muhtarımızın taleplerini yerinde gördük. Yıldırım’ı makamdan değil sahadan yönetiyoruz. Mahallelerimizi gezmeye, vatandaşlarımızla buluşmaya ve Yıldırım’ı sahadan yönetmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Özel öğrenciler podyumun tozunu attırdı

Engelsiz ve atıksız yaşam defilesi renkli görüntülere sahne oldu Mustafakemalpaşa Belediye…