Anasayfa GÜNCEL Bayramda Görev Başındaki Kahramanlar Unutulmadı

Bayramda Görev Başındaki Kahramanlar Unutulmadı

3 min read
Bayramda Görev Başındaki Kahramanlar Unutulmadı için yorumlar kapalı
97

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ VE YILDIRIM KAYMAKAMI ADEM YAZICI UYGULAMA NOKTALARI, POLİS MERKEZLERİ VE JANDARMA KOMUTANLIĞI’NI ZİYARET EDEREK GÖREV BAŞINDAKİ GÜVENLİK GÜÇLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI.


BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “VATANDAŞLARIMIZ BAYRAMI EVLERİNDE GEÇİRİYOR ANCAK JANDARMAMIZ, POLİSİMİZ VE BEKÇİLERİMİZ 7-24 GÖREVLERİNİN BAŞINDA. FEDAK RCA GÖREV YAPAN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM…”


Salgınla mücadele kapsamında uygulanan tam kapanma sürecine denk gelen Ramazan Bayramı’nı vatandaşlar evlerinde geçirirken, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz görev başındaki kahramanları unutmadı. Yıldırım’ın çeşitli noktalarında uygulama ve denetim yapan polisleri ziyaret eden Başkan Yılmaz, ekiplere çikolata ikram edip bayramlarını kutladı. Ardından Yıldırım Kaymakamı Adem Yazıcı ve Yıldırım İlçe Emniyet Müdürü Latif Tufan ile birlikte; Ertuğrulgazi, Yıldırım ve Yavuzselim Polis merkezlerini ziyaret eden Başkan Oktay Yılmaz, görev başındaki polis ve bekçilerle sohbet edip, bayramlarını kutladı. Polis merkezi ziyaretlerinin ardından Yıldırım İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçen Kaymakam Yazıcı ve Başkan Yılmaz, askerlerin bayramını tebrik etti.


‘TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM’
Jandarma Komutanlığı ziyaretinde konuşan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Ramazan Bayramı tam kapanma sürecine denk geldiği için sessiz ve sakin geçiyor. Hemşehrilerimiz bayramı evlerinde geçiriyor ancak jandarmamız, polislerimiz, bekçilerimiz 7-24 görevlerinin başında. Yıldırım Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte bayramın ilk günü fedakârca görev yapan arkadaşlarımızı ziyaret edip, bayramlarını kutladık. Tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyorum. Sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum. Vatandaşlarımızdan, salgın tedbirlerini elden bırakmamalarını, kendilerini ve sevdiklerini korumalarını da özellikle rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Nilüfer geleceğin sultanlarını arıyor

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon altyapı seçmeleri yapacak. 2006-201…