Home GÜNCEL Kulaca Mahallesinde 7 Sokak Yenileniyor

Kulaca Mahallesinde 7 Sokak Yenileniyor

2 min read
Kulaca Mahallesinde 7 Sokak Yenileniyor için yorumlar kapalı
0

Doğalgaz ve altyapı çalışmalarının tamamlandığı kırsal Kulaca Mahallesinde 7 sokakta toplam 8000 m2 parke taşı uygulaması sürüyor.

İnegöl Belediyesi, kısa bir süre önce doğalgaz çalışmalarının yapıldığı ve ardından altyapı kanalizasyon çalışmalarının tamamlandığı kırsal Kulaca Mahallesinde, bu çalışmalardan kaynaklı olarak bozulan sokaklarda parke taş uygulaması gerçekleştiriyor. Toplamda 1500 metre uzunluğunda 7 sokakta gerçekleştirilecek parke taş kaplama çalışması başladı. Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ile Eşref Yiğit, bugün beraberindeki meclis üyeleri ve AK Partili yöneticilerle birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

7 SOKAKTA 8000 M2 PARKE TAŞ UYGULANIYOR

İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, “Bugün Kulaca Mahallemizdeyiz. Osmangazi’nin ilk fethettiği mahalledeyiz. Mahallemiz İnegöl’e 6 km, Bursa’ya 51 km mesafede güzel bir kırsal mahallemiz. Burada yakın zamanda altyapı çalışmaları yapıldı. Çalışmalardan kaynaklı olarak da zeminde bozukluklar vardı. Uzun zaman bununla alakalı çalışmalarımızı tamamladık. Alper Başkanımızın da onayıyla bugün burada doğalgaz ve kanalizasyon çalışmalarından kaynaklı sokaklarımızda 8000 m2 parke taş uygulamamızı yapıyoruz. Çalışmanın mahallemize ve İnegöl’ümüze hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

İbrahim Burkay annesini kaybetti

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ın annesi Fatma Burkay hayatını kaybetti.…