Anasayfa GÜNCEL Ak parti Yıldırım’a 16 bin 500 yeni üye

Ak parti Yıldırım’a 16 bin 500 yeni üye

3 min read
Ak parti Yıldırım’a 16 bin 500 yeni üye için yorumlar kapalı
997

AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Gönül Seferberliği’ kapsamında Parti’ye 16 bin 528 üye kazandırdı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülke genelinde başlattığı ‘Gönül Seferberliği’, Yıldırım’da karşılık buldu. Temmuz ayında Türkiye genelinde başlatılan program kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay, “Erdemliler Hareketi olarak başladıktan kısa süre sonra ‘Milletin İktidarı’na dönüşen AK Parti kadrolarına Yıldırım’ın desteği hep en üst noktada oldu. Hemşehrilerimiz her zaman Reis’imizin arkasında, bizim yanımızda oldu. Yıldırım, Türkiye sevdalısı AK kadrolara desteğini her geçen gün artırıyor” dedi.

ÜYE SAYIMIZ YÜZDE 20 ARTTI

Gönül Seferberliği kapsamında Bursa’ya 50 bin yeni üye kotası konulduğunu hatırlan Başkan Erbay, sürecin başlaması ile birlikte tüm kadrolarla sahaya indiklerini belirterek, “Liderimiz Cumhurbaşkanımızın bu çağrısı üzerine teşkilatımızın tüm kademeleri anında reaksiyon gösterdi. İlçe yöneticilerimiz, Belediye Başkanımız, belediye meclis üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız ile sahaya indik. Bu süreçte ilçemizdeki her mahallemize her sokağa ulaştık. Özellikle mahalle başkanlarımız çok büyük özveri gösterdi. Süreç boyunca partimize 16 bin 528 yeni üye kazandırarak üye sayımızı yüzde 20 arttırdık” diye konuştu.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Fetih Müzesi’nde ‘Pandemi Günleri’ Sergisi

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde çeşitli etkinliklere imza ata…