Anasayfa GÜNCEL Osmangazi’den Karne Hediyesi

Osmangazi’den Karne Hediyesi

2 min read
Osmangazi’den Karne Hediyesi için yorumlar kapalı
90

Osmangazi Belediyesi, yarı yıl tatiline giren öğrencilere karne hediyesi olarak boyama kitabı dağıttı.

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla
ilçe sınırlarında yer alan 80 ilkokula boyama kitabı hediye eden Osmangazi Belediyesi, öğrencilerin yüzünü güldürdü. Belediyenin özel olarak hazırladığı
boyama kitabı ve boya seti minik öğrencilere dağıtıldı. Karne heyecanı yaşayan öğrenciler, tatil hediyeleri ile sevindi. Bursa’nın tarihi mekan ve sembollerinin çizimlerinin yer aldığı boyama kitabıyla tatillerine renk katacak öğrenciler, aynı zamanda şehrin kültür ve turizm değerlerini de tanıma fırsatı bulacak.

Güçlü yarınların sahibi olan çocuklar için eğitim alanında büyük yatırımlara imza attıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Çocuklarımızın sağlıklı ve modern koşullarda eğitim alması için okullarımıza yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tüm bunların yanı sıra bu tür çalışmalarımızla da, çocuklarımızın ilçemizdeki güzellikleri tanımalarını ve keyifli zaman geçirmelerini amaçlıyoruz. Öğrencilerimiz ne kadar iyi şartlarda eğitim görürse, başarılı bireyler olarak ülkemize en iyi şekilde fayda sağlayacaklar. Çocuklarımız ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

BM, Libya’daki ateşkese yönelik ihlalleri kınadı

BM Libya Özel Temsilciliği, başta Trablus’taki Mitiga Havalimanı’na üst üste d…