Anasayfa GÜNCEL ARALIK 2019 AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ARALIK 2019 AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

2 min read
ARALIK 2019 AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI için yorumlar kapalı
154

Aralık 2019 ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta başkanlığında meclis salonunda gerçekleşti. Meclis toplantısında 9 gündem ve 1 ek gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
İznik Belediyesi 2019 Aralık Ayı meclis toplantısı Şehit Piyade Komando Çavuş Fehmi Barcın Gençlik ve Kültür Merkezi’nde bulunan meclis salonunda gerçekleşti. Meclis Kasım ayına ait meclis toplantısında alınan karar özetlerinin okundu olarak kabul edilmesi oybirliği ile kabul edildi.
İznik Vergi Dairesi Müdürlüğünün yazılarına istinaden, 6183 Sayılı Kanunun 90.maddesi gereğince gayrimenkul satış komisyonunda görev yapması için Önder Bulut Belediye Meclis üyesinin seçimi oybirliği ile kabul edildi.
4081 Sayılı Çiftçi Mallarının Korunması hakkındaki kanunun 4. maddesi gereğince gizli oy ile Koruma Meclisine ve Çiftçi Malları Koruma Meclisi Murakabe Heyetine seçimler yapıldı.
İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürlüğünün, Belediyemizde mevcut boş kadrolarda unvan değişikliğinin görüşülerek karara bağlanması ile ilgili yazılar görüşülerek karara bağlandı.
Belediyemizde çalışan Devlet memurlarına Sosyal Denge Sözleşmesi yapmak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.
Gündeme alınan ek gündem maddesi karara bağlanarak kabul edilirken, Ocak 2020 Belediye Meclis toplantısının ise 7 Ocak 2020 Salı günü saat 16.00 da yapılması oy birliğiyle kabul edildi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Hilmiye Mahallesi’nde Yeni Yerleşim Bölgesi Oluşturuluyor

İnegöl Belediyesi, Hilmiye kırsal mahallesinde şehirden köye dönüşü sağlayacak proje kapsa…