Anasayfa GÜNCEL Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

3 min read
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar için yorumlar kapalı
677

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’de partisi tarafından düzenlenen mitingde halka hitap ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Denizli 24 Haziran’da yüzde 50 ile Cumhur İttifakı’na oyunu verdi ve bir numara yaptı. Biz Denizli’nin potansiyelinin daha çok olduğunu düşünüyoruz. Denizli’nin şimdi de 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na vereceği destekle tüm Türkiye’ye örnek olmasını istiyoruz.

KİMİN ADAYI OLDUĞU BİLİNMESİN DİYE…

Şu anda Cumhur İttifakı’nın karşısında zillet ittifakı var. Peki bunun içinde kimler var? CHP, PKK terör örgütünün siyasi temsilcisi olan HDP, bunun yanında adı İYİ Parti olan İP var. Bir de Saadet var. Ankara’da çok enteresandır zillet ittifakı adayının resimleri var ama resimlerinin altında CHP ve HDP’nin logosu yok. Niye biliyor musunuz? Aday bilinsin ama kimin adayı olduğu bilinmesin diye bunu yapıyorlar. Benim milletim terör örgütü destekçilerine oy vermez. 31 Mart’ta bu ittifaka bir Osmanlı tokadı yakışır.

31 MART SADECE BİR BELEDİYE SEÇİMİ DEĞİL

Cumhur İttifakı’nın zaferi bir tarihtir. 31 Mart’ta Denizli kendinden bekleneni yapacaktır. Denizli’de inşallah bu sefer rekor kıracağız. Birlik beraberlik içinde olup çok çalışmamız gerekiyor. AK Parti ve MHP’ye gönül vermiş kardeşlerime herkese diyorum ki; bir olun, beraber olun, diri olun, kardeşliğinize gölge düşürmeyin ve hep birlikte Türkiye olun. Çalmadık kapı, halini hatırını sormadığımız hiç kimse bırakmamalıyız. 31 Mart’ın sadece bir belediye değil beka seçimi olduğunu, 2023 hedeflerine ulaşmak için kritik olduğunu her bir vatandaşımıza izah etmeliyiz.

İHA

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Zırhlı askeri araçların ‘cankurtaran’ı kışla yolunda

Yüksek mayın ve balistik korumaya sahip kurtarıcı M4K, kazaya uğrayan veya arızalanan aske…