Home GÜNCEL Vekil Özen, Emek halkının taleplerini dinledi

Vekil Özen, Emek halkının taleplerini dinledi

- Guncellenme Tarihi: 30 Ocak 2019 12:32
3 min read
Vekil Özen, Emek halkının taleplerini dinledi için yorumlar kapalı
0

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkan Vekili ve Bosna Hersek Dostluk Grubu Başkanı Refik Özen, Merkez Osmangazi İlçesine bağlı Emek Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. Emek Halkının her zaman AK Parti’nin yanında yer aldığını ifade eden Refik Özen, 31 Mart 2019 Mahalli Seçimlerinde de AK Parti’ye en güçlü desteği Emek Halkının vereceğine inandığını söyledi.

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Emek’te Fatih Sultan Mehmet, Zekai Gümüşdiş, Adnan Menderes Mahalleleri, Giresunlular Derneği ve Oltu Elmadüzü Derneği’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Refik Özen, sorunların çözümü noktasında mesai harcayacaklarını söyledi. Emek Halkının AK Parti’ye her zaman gereken desteği verdiğini belirten Refik Özen, “AK Parti, öyle sıradan bir siyasi hareket değildir. Arkasında milyonların desteği olan, mazlumların umudu olan, ümitsizlerin ümidi olan, en önemlisi de milletin iradesinin yılmaz savunucusu olan bir partidir. AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’de hayata geçirdiği reformlar oldukça önemlidir. Bu reformlar, zaman zaman siyasi ve ekonomik terörlere maruz kalan ülkemizin dimdik ayakta durabilmesine imkân tanımaktadır” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin milletin partisi olduğunu da ifade eden Vekil Özen, “Biz her zaman milletin değerlerini el üstünde tutan bir parti olduk. Milletin değerleri ile AK Parti’nin değerleri daima bir olmuştur. Geçmişinden asla kopmayan, geçmişine sahip çıkan ve ülkesinin köklü tarihi ile geleceğini planlayan bir parti olan AK Parti, Emek Halkının her zaman teveccühüne mazhar olmuştur. Ben bu vesileyle hangi seçimde veya referandumda olursa olsun Liderine, Partisine ve Milletine sahip çıkan Emek Halkına teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle 31 Mart 2019 akşamı da Emek yine gerekeni yapacak ve yine AK Parti diyecektir” diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…