Home GÜNCEL Karacabey Belediyesi’nde yeni yapılanma

Karacabey Belediyesi’nde yeni yapılanma

- Guncellenme Tarihi: 21 Ocak 2019 20:40
3 min read
Karacabey Belediyesi’nde yeni yapılanma için yorumlar kapalı
0

Karacabey Belediyesi tarafından,belediyenin her geçen gün büyüyen yapısını en etkin şekilde koordine etmek amacıyla, belediye kadrolarındaki yeniden yapılanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Karacabey’in sürdürülebilir gelişimi için kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler üreten Karacabey Belediyesi’nde, belediyenin daha hızlı ve dinamik bir yapıya kavuşabilmesi ve vatandaşlara çok daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla, bazı müdürlüklerde görev değişimi yaşandı.

AK Parti belediyelerinin genç kadrolara önem veren vizyonunu ve kadınlara yönelik fırsat eşitliğini esas alan Karacabey Belediyesi’nde yapılan görev değişimlerine göre Etüd ve Proje Müdürü GökşanAkgör Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Belediyede yapılan yeni görev değişimleri kapsamında, Yazı İşleri Müdürü ve aynı zamanda İnsan Kaynakları ve Eğitimi Müdürü olan Vildan Yüce yalnızca İnsan Kaynakları ve Eğitimi Müdürü olarak atanırken, Özel Kalem Müdürlüğünden Nurullah İlhan ise Yazı İşleri Müdürlüğü görevine getirildi.

Genç ve dinamik belediyecilik

Karacabey Belediyesi’ndeki yeniden yapılanmaların hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Ali Özkan, “Karacabey Belediyesi olarak; genç, dinamik ve sürekli büyüyen bir belediyeyiz. Bu büyüme sürecinde tabii her alanda sürdürülebilirliği olan çalışmaları öncelik ediniyoruz. Bu doğrultuda, bazı müdürlüklerimizde çok daha verimli ve sonuç odaklı olacağına inandığımız yeniden yapılanmalar gerçekleştirdik. Bu değişimlerle birlikte, çalışmalarda çok daha sağlıklı ve güzel sonuçlar elde edileceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…