Home EĞİTİM Karacabey Belediyesi’nden çalışanlarına ‘Temel İlk Yardım Eğitimi’

Karacabey Belediyesi’nden çalışanlarına ‘Temel İlk Yardım Eğitimi’

- Guncellenme Tarihi: 17 Ocak 2019 16:51
2 min read
Karacabey Belediyesi’nden çalışanlarına ‘Temel İlk Yardım Eğitimi’ için yorumlar kapalı
0

Karacabey Belediyesi daha verimli ve güvenli hizmet anlayışını sürdürebilmek adına gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu doğrultuda İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği düzenlenen ‘Temel İlk Yardım Eğitimi’ önceki gün gerçekleştirildi.

Karacabey Belediyesi’nin yürüttüğü eğitim faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak İl Sağlık Müdürlüğü kontrolünde gerçekleştirilen eğitimde, çalışma sürecinde personelin karşı karşıya gelebileceği durumlarda temel ilk yardım olarak neler yapılabileceği personele anlatıldı. Eğitim, alanında uzman eğitmenler olan Özgül Salih Çeçener, Nilgün Bir, Fatih İşbilen, Muazzez İhtiyaroğlu ve Ömer Kılıç’ın anlatımıyla gerçekleşti.

Çalışanlarımızın güvenliği önemli

Oldukça verimli geçen eğitim hakkında açıklamalarda bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bu tür eğitimlerin oldukça önemli olduğuna dikkat çekti.

Özkan, konularında yetkin eğitmen ve uzmanlar tarafından verilen eğitimlerin katkısının çok fazla olduğunu vurgulayarak, “Bizim için hizmet önemli. Ancak bunu gerçekleştirirken emek sarf eden çalışanlarımızın güvenliği daha da önemli. Bu kapsamda personelimizin karşılaşabileceği olumsuz durumlarda, özellikle ilk yardım konusunda neler yapılması gerektiği alanında uzman eğitmenler tarafından çalışanlarımıza anlatıldı” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…