Anasayfa GÜNCEL İYİ Parti Bursa yerel seçimlerde aday adaylarını tanıtmaya devam ediyor

İYİ Parti Bursa yerel seçimlerde aday adaylarını tanıtmaya devam ediyor

2 min read
İYİ Parti Bursa yerel seçimlerde aday adaylarını tanıtmaya devam ediyor için yorumlar kapalı
427

Türkiye İYİ olacak, Bursa İYİ olacak sloganı ile yola çıkan İyi Parti’de İl Başkanı Yahya BAHADIR’ında katıldığı tanıtım toplantısında Gemlikli hayırsever Naile Lale KILIÇ; İYİ Parti BURSA GEMLİK Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunu yaptı. İyi Parti Bursa İl Başkanlığında yapılan toplantı ile başvurusu alınan ve tanıtımı yapılan Naile Lale KILIÇ’a Gemlikli vatandaşlar eşlik etti.

Naile Lale KILIÇ; “aday olup seçimlerde Belediye Başkanı olduğunda Gemlik için Gemlik’i vatandaşlarla birlikte yöneteceğim. Eski Gemlik’i özlüyorum. Bunun için İYİ bir planlama ile özlenen Gemlik için elimden geleni yapmaya söz veriyorum. Çevre yolu Gemlik esnafını olumsuz etkiledi. Bununla ilgili projeleri de gündeme taşıyacağım” dedi.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Yahya BAHADIR “24 Haziran seçimlerini başarıyla atlatan İYİ Parti yerel yönetimlerde gördüğümüz teveccüh bizlere gurur verdi. Her ilçede ve Büyükşehir’de birden fazla aday adayımızın olması seçimler için İYİ bir işarettir. Bu ülke için, Bursa için başarılı olmak zorundayız. Çözümsüzlükten bunalan halkımız bu sefer tercihini İYİ Parti’den yana kullanacağına gönülden inanıyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Fotoğraflarla Sultan Çelebi Mehmed Dönemi

Osmangazi Belediyesi, Sultan Çelebi Mehmed’in vefatının 600’üncü yıldönümü münasebetiyle h…