Home GÜNCEL Tatlıoğlu, öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla buluştu

Tatlıoğlu, öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla buluştu

- Guncellenme Tarihi: 24 Kasım 2018 22:19
2 min read
Tatlıoğlu, öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla buluştu için yorumlar kapalı
0

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Gününde Orhaneli Lisesinde öğrenim gördüğü dönemdeki öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla yıllar sonra bir araya geldi.

Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Öğretmenler Günü’nde duygulu bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Tatlıoğlu, kendisinin de okuduğu gördüğü Orhaneli Lisesi’nde 1972 ve 1975 yılları arasında görev yapan öğretmenlerinden Üzeyir Veli, Mudet Çetinkaya, İsmail Remzi Özcan, Kamil Altınok ve okul arkadaşlarıyla ilk olarak okul bahçesinde bir araya gelerek, İstiklal Marşı’nı okudular. Ardından öğretmenlerinin temsilî olarak ders zilini çalmasıyla yıllarca öğrenim gördükleri sınıfa geçen eski öğrenciler, burada öğretmenleriyle birlikte hatıralarını paylaştı.

Okul yılları hatıraların anlatıldığı ve duygulu anların yaşandığı buluşmada Başkan İrfan Tatlıoğlu, “Öğretmenlerimizin üzerimizde emekleri çok büyük. Yıllar sonra yeniden buluştuğumuz için çok mutluyum. Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak için gayret sarf eden, fedakarlık, sabır ve emekle çocuklarımızın geleceklerini şekillendiren bütün öğretmenlerimizin bu gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Başkan Tatlıoğlu ayrıca, kendilerini geleceğe hazırlayan öğretmenlerine teşekkür plaketi vererek, bu organizasyonu her yıl düzenleyeceklerini söyledi.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Büyükşehir’den Yoğun Bayram Mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tarım Peyzaj AŞ marifetiyle Kurban Bayramı tatili boyunca baş…