Anasayfa GÜNCEL Ali Özkan Vali Canpolat’a Karacabey’i anlattı

Ali Özkan Vali Canpolat’a Karacabey’i anlattı

2 min read
Ali Özkan Vali Canpolat’a Karacabey’i anlattı için yorumlar kapalı
384

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa ValisiYakup Canpolat ileBursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Özkan gerçekleştirdiği görüşmelerde, Karacabey’in tarihi ve turistik değerleri ile projeleri hakkında bilgiler verdi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa ValisiYakup Canpolat ve Bursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Ali Özkan, Bursa’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde Vali Polat ile İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Saraç’a, Karacabey’in tarihi ve turistik değerleri ile projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Karacabey’e davet

Bursa’daki görüşmelerde ilk olarak Vali Canbolat ile bir araya gelen Özkan, kendisine görevinde başarılar dilerken, Vali Canbolat’ı Karacabey’in güzelliklerini keşfetmeye davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Canbolat da en kısa zamanda Karacabey’i gelmek istediğini belirterek, ziyaretlerinden ötürü Ali Özkan’a teşekkür etti.

Özkan’ın ikinci durağı ise Bursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç oldu. Özkan bu ziyarette de Tuğgeneral Saraç’a yeni görevinde başarılar diledi.

Özkan ziyaretinde, Saraç’a Karacabey’den bahsederek kendilerini ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezmeye davet etti.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Nilüfer geleceğin sultanlarını arıyor

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon altyapı seçmeleri yapacak. 2006-201…