Home GÜNCEL Başkan Dündar, vatandaşın içinde

Başkan Dündar, vatandaşın içinde

- Guncellenme Tarihi: 27 Ekim 2018 11:34
2 min read
Başkan Dündar, vatandaşın içinde için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gündoğdu Mahallesi’ni ziyaret etti. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Dündar, mahalle meydanında vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

İlçedeki mahalleleri tek tek gezen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın son adresi Gündoğdu Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Dündar, uzun uzun sohbet etti. Mahallede yaşanan sıkıntıları dinleyen Dündar, Gündoğdu Mahallesi’ndeki ihtiyaçları yakından takip ettiklerini belirterek, çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.

Mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Dündar, ilçedeki 136 mahalleye ihtiyaçlara ve vatandaşların taleplerine göre eşit hizmet sunduklarını söyledi. Başkan Dündar, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Osmangazi’deki her mahalleye hizmet götürmeye de devam ediyoruz. Osmangazi sınırları içerisinde yer alan 27 köyümüz ‘Bütünşehir Yasası’nın ardından mahalle statüsüne geçerek belediyemiz sorumluluk alanına girdi. Gündoğdu da bu 27 köyümüzden bir tanesi. Sorumluluk alanımıza giren köylerimizde vatandaşlarımız ile görüşüyor ve mahallelerimizin eksiklerini tespit ediyoruz. Mahallelerimizin yeni hizmetler alması için çalışmalar yürütüyoruz. Vatandaşlarımızla iç içe olarak onları yönetime dahil ediyoruz ve demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Büyükşehir’den Yoğun Bayram Mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tarım Peyzaj AŞ marifetiyle Kurban Bayramı tatili boyunca baş…