Anasayfa GÜNCEL Başkan Dündar, vatandaşın içinde

Başkan Dündar, vatandaşın içinde

2 min read
Başkan Dündar, vatandaşın içinde için yorumlar kapalı
473

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Gündoğdu Mahallesi’ni ziyaret etti. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Dündar, mahalle meydanında vatandaşlarla sohbet etti, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

İlçedeki mahalleleri tek tek gezen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın son adresi Gündoğdu Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Dündar, uzun uzun sohbet etti. Mahallede yaşanan sıkıntıları dinleyen Dündar, Gündoğdu Mahallesi’ndeki ihtiyaçları yakından takip ettiklerini belirterek, çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.

Mahalle sakinlerine konukseverliklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Dündar, ilçedeki 136 mahalleye ihtiyaçlara ve vatandaşların taleplerine göre eşit hizmet sunduklarını söyledi. Başkan Dündar, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Osmangazi’deki her mahalleye hizmet götürmeye de devam ediyoruz. Osmangazi sınırları içerisinde yer alan 27 köyümüz ‘Bütünşehir Yasası’nın ardından mahalle statüsüne geçerek belediyemiz sorumluluk alanına girdi. Gündoğdu da bu 27 köyümüzden bir tanesi. Sorumluluk alanımıza giren köylerimizde vatandaşlarımız ile görüşüyor ve mahallelerimizin eksiklerini tespit ediyoruz. Mahallelerimizin yeni hizmetler alması için çalışmalar yürütüyoruz. Vatandaşlarımızla iç içe olarak onları yönetime dahil ediyoruz ve demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Kadınlar hem eskilere hem hayata renk kattı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ahşap boyama atölyesine katılan kadınlar…