Home GÜNCEL Gemlik’te sağlıklı yaşam yürüyüşü devam ediyor

Gemlik’te sağlıklı yaşam yürüyüşü devam ediyor

- Guncellenme Tarihi: 2 Ekim 2018 12:03
2 min read
Gemlik’te sağlıklı yaşam yürüyüşü devam ediyor için yorumlar kapalı
0

Gemlik Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşü 2.haftasında da hız kesmedi. Yoğun katılımla Engelsiz Kafe’den başlayan yürüyüş, Fayton Kafe’de son buldu. Temiz havaya doyan yürüyüş severlere Fayton Kafe’de Gemlik Belediyesi tarafından çay-simit-zeytin ikramı yapıldı.

Yürüyüşe Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Eşi Suzan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve Yasemin Avcı’nın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz ve yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sağlık için en kolay yapılacak etkinliğin yürüyüş olduğuna vurgu yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Yürümek hem spor hem de sağlıklı yaşamın ilk adımıdır. Hareketsizlik insan metabolizmasında beklenmedik olumsuzluklara neden olabiliyor. İstiyoruz ki her vatandaşımız düzenli olarak spor yapsın ve sağlıklı kalsın. Sağlıklı yaşam için yürüyüşün önemine dikkat çekerek farkındalık oluşturduğumuz bu etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyor, herkese sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum ” ifadelerini kullandı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Büyükşehir’den Yoğun Bayram Mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tarım Peyzaj AŞ marifetiyle Kurban Bayramı tatili boyunca baş…